ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ ГОЛОВНА
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56

Треба придбати цемент у Києві?

Цемент М-400, Цемент М-500 в мішках по 25 кг.
Найменування цементу Цена грн. за тону Цена грн. за мішок
Цемент М-400 Б
(ПЦ-ІІ-Б-Ш)
Договірна Договірна
Цемент М-400 А
(ПЦ-ІІ-А-Ш)
Договірна Договірна

Цемент М500 Д20
(ПЦ-І-Н)

Договірна Договірна

Цемент М500 Д0
(ПЦ І)

Договірна Договірна
цемент в мішках
цемент в мішках Київ

Стяжка застигне! Кладка - броня! Портландцемент справжня будівельна сила!


Ми можемо запропонувати вам відмінний цемент м500, м400 в Києві, ціна за тонну якого хоч і часто змінюється (не з нашої примхи), проте залишається однією з кращих по Києву.
Наполегливо заостряем Вашу увагу на те, що не буває "дешевого і якісного цементу", - доведеться платити двічі...
Для Вашої інформації повідомляємо, що:
тонна будь-якого цементу - це 40 мішків по 25 кг (1000 кг / 25 кг = 40 м.);
Якщо Вам потрібен цемент для стяжок або для кладки цегли - не треба замовляти м500 Д 0, достатньо буде м500 Д 20 або м400 А, - не варто переплачувати, Ви ж не зібралися будувати мости...;


Історія виникнення цементу, використання його до наших днів: перші спроби створення цементу, винаходи Челиева і Аспінда.


Яким чином з'явився і вдосконалювався цемент?
Історія виникнення цементу, використання його до наших днів.
Технологію виготовлення в'яжучих речовин люди винайшли ще в III-IV тисячолітті до нашої ери. Вони обпікали гірські породи, а потім дробили їх.
Таким чином з'явилися гіпс і вапно, які були використані для зведення таких значущих об'єктів, як Велика Китайська стіна і Пантеон, а також єгипетський лабіринт.
Для поліпшення водостійких якостей до цих матеріалів почали додавати обпалену глину і вулканічну породу, яка називалася пуццоланой. Таким чином і виник перший прообраз цементу.
Що ще відомо про цемент.
У Росії такий матеріал з'явився тільки в 1822 році, Єгор Челиев, російський інженер і будівельник, вирішив поєднати глину з вапном і в результаті отримав речовину з в'яжучими властивостями.
Через певний час він видав книгу про технології отримання бетону і цементних матеріалів, а також їх застосування при створенні цегляної кладки.
У 1824 році британець Д. Аспінд запатентував технологію створення цементу. Він втілив в реальність свою унікальну ідею, яка полягає в тому, щоб суміш глини і вапняного пилу піддавати тепловій обробці при високих температурах.
Таким чином він отримав новий матеріал сірого відтінку під назвою "клінкер". Його дробили і розбавляли водою, а після застигання цей матеріал набував значну міцність.
Згодом його назвали "портландцементом", так як саме в Портленді був налагоджений видобуток каменю, який по міцності і відтінку нагадував цемент, винайдений Аспіндом.
У сучасному світі без цього матеріалу не обходяться ні будівельні, ні ремонтні роботи. На ринку представлено безліч різновидів цементу, які розрізняються між собою як за вартістю, так і за властивостями.

Вимоги до якості цементу, регламентовані ГОСТ. Тонкість помелу, терміни схоплювання, нормальна густота розчину і ін.


Основні показники, що характеризують якість цементу. Основні вимоги до якості цементу.
Бетон і залізобетон часто застосовуються в сучасному будівництві. Щоб вони служили довго, необхідно використовувати якісні види цементу та наповнювачів, грамотно готувати суміші.
Купуючи цемент в мішках, слід ретельно вивчати документацію що додається, а щоб бути впевненим в якості продукту, мати уявлення про основні вимоги до нього. Вони викладені в нормативних документах: ГОСТ 30515-2013 і 31108-2003.
Головні показники, що характеризують якість цементу.
У вимогах ГОСТ нормуються кілька основних показників, причому для цементів конкретних видів вони поділяються на обов'язкові та рекомендовані. До найбільш важливих реальні споживачі товару відносять такі:
Тонкість помелу.
Це величина питомої поверхні частинок цементу. Оптимальними значеннями тонкощі для продукції вітчизняних заводів визнані 350...380 квадратних метрів на кілограм (у зарубіжних постачальників ця величина доходить до 400). Характеристика тонкощі може бути представлена ​​і залишком на ситі 009. Його величина не повинна перевищувати 5%. ГОСТ відносить цей показник до рекомендованих, але від його величини залежить водовиділення в бетонних сумішах, яке входить в число основних показників, оскільки підвищує міцність залізобетонних конструкцій.
Початок і кінець схоплювання.
Ці терміни, що визначаються глибиною проникнення спеціальної голки в тісто, забезпечують можливість проведення будівельних робіт. За стандартом, в теплу пору розчин повинен починати схоплюватися не раніше ніж через 45 хвилин після приготування, але не пізніше ніж через 3 години. Закінчення процесу характеризується часом від 3 до 5 годин. Нормальна густота (визначається через рухливість) цементно-піщаного розчину. Це та кількість води(%), яке треба додати до цементу для отримання необхідної стандартом консистенції тесту (визначається інструментально). У нормі - 25,0...26,5%. Цей діапазон виключає водоотделение в готуються бетонних сумішах.
Зміст лугу.
Щоб не утворювалися тріщини і не відбувалося утворення висолів, показник не повинен бути вище 0,6%. Крім цих суто практичних характеристик, ГОСТ висуває вимоги по міцності на стиск (через певну кількість діб) і на розтяг при згині, лінійному розширенню, тепловиділення, змістом деяких домішок і ін. Питома ефективна активність знаходяться в цементі радіонуклідів не повинна перевищувати 370 Бк/кг.

Як терміни реалізації, умови доставки, витрати виробництва та інші фактори впливають на формування ринкової вартості цементу?


Основні фактори, що впливають на вартість цементу. Від чого залежить вартість цементу?
Ринкова вартість цементної суміші багато в чому визначається її маркою, що відображає характеристики міцності будівельного матеріалу після затвердіння.
Так, суміш марки М500 коштує дорожче, ніж М400, в силу здатності витримувати більшу вагове навантаження в перерахунку на кв. см (500 кг. проти 400).
При формуванні цін на цемент враховується і відстань від місця виробництва до покупця. Чим далі завод знаходиться від ринку збуту, тим дорожче він обійдеться кінцевому споживачеві.
Інші ціноутворюючі фактори.
На кінцеву вартість будівельного матеріалу прямий вплив мають витрати виробництва. Чим більше підприємство-виробник витрачає грошей на оплату праці працівників, утримання технологічного обладнання та енергетичні ресурси, тим дорожче обійдеться продукт кінцевому покупцю.
На оптових ринках збуту ціни на цемент можуть коригуватися з урахуванням розміру замовлення. Покупці, які купують будівельний матеріал великими партіями в кілька тонн, як правило, можуть розраховувати на отримання знижок або бонусного обсягу продукції.
Для багатьох дистриб'юторів вагомим ціноутворюючим фактором є вартість зберігання нереалізованих запасів цементу. Чим більше грошей витрачає постачальник на оренду складів, тим вище вартість реалізації такого товару. На формування ринкових цін на цемент іноді впливає швидкість його збуту. Так як цей будівельний матеріал має обмежений термін зберігання, в міру наближення дати приходу продукту в непридатність його вартість поступово знижується.
Ще однією передумовою для демпінгу може стати потреба дистриб'ютора в терміновому залученні оборотного капіталу. Кінцева вартість цементу залежить і від умов його доставки. Зокрема, покупцям, готовим самостійно виконати розвантаження суміші по привозу, такий товар обходиться дешевше звичайного.
Придбати сипучий будівельний матеріал за цінами, відповідним ринковим, ви можете в нашій фірмі, яка також здійснює поставки бруса, вологостійкої фанери і газобетонних блоків.

Етапи застигання цементу. Від чого залежить цей процес, яким чином можна прискорити або загальмувати швидкість застигання цементної суміші?


Прискорення і уповільнення процесу застигання цементу. Як зменшити або збільшити час застигання цементу?
Цемент як матеріал практично поза конкуренцією в сфері будівництва, його використовують при проведенні багатьох видів робіт. І до речі придбати якісний цемент в мішках можна у нас.
Застигання цементу відбувається в два етапи: перший - схоплювання, другий - затвердіння.
Схоплюванням називають незворотний процес придбання статичності цементним розчином після замішування, який залежить від ряду факторів: навколишньої температури, вологості повітря, марки цементу, його типу. Саме на цій, першій стадії, можливо прискорити або сповільнити процес. При цьому використовують спеціальні присадки.
Існує три типи цементу по схоплюванню (при +20 °С і 75% вологості повітря):
більше 2 годин після замішування - повільно схоплюється;
від 45 хв. до 2 год. - нормально схоплюються;
менше 45 хв - швидко схоплюється.
Прискорення застигання цементного розчину.
При будівництві деяких об'єктів з різних причин буває необхідно скоротити час проведення робіт, а отже, зменшити час застигання цементу.
Для цього будівельники використовують спеціальні добавки - прискорювачі твердіння, яких в даний час існує досить багато.
Це:
вуглекислі солі (сода);
сірчанокислий солі (сірчанокислий натрій, гіпс);
нітрати (азотнокислі кальцій або натрій);
солі амонію (сечовина);
солі фосфорної кислоти;
силікати;
хлориди (хлористі кальцій, магній, соляна кислота), які є найбільш популярними і затребуваними прискорювачами твердіння через їх ефективності та дешевизни.
Уповільнення процесу застигання цементної суміші.
Збільшення часу схоплювання цементу досягається за допомогою речовин, що регулюють кінетику застигання і додаються в розчин, так званих сповільнювачів твердіння. В середньому вони здатні збільшити тривалість процесу втрати рухливості цементного розчину на добу або навіть двоє.
До таких сповільнювач відносяться: оцтовокислий кальцій, розчин сірчаної кислоти.

Основні властивості та відмінності цементу марок М400 і М500.


Сфера застосування матеріалів у будівництві і обробці. Властивості і застосування цементу марок М400 і М500.
Цемент марок М400 і М500 властивості, відмінності і застосування.
В даний час цемент є одним з найпопулярніших будівельних матеріалів. Його застосовують для приготування розчину і штукатурного розчину, приготування бетону, виробництва ЗБВ.
Існує кілька його марок - від М200 до М600. Найбільш широко застосовується цемент М400 і М500.
Подібності та відмінності матеріалів.
Цемент обох марок має схожий склад. Основною сировиною для його виготовлення служить клінкер. До нього підмішують гіпс - до 5% від загальної маси. Також до складу цементу можуть входити добавки.
Вони надають йому необхідні властивості, які можуть знадобитися для вирішення конкретного завдання - наприклад, підвищують пластичність або морозостійкість.
На кількість добавок вказує літера "Д" та цифрою: "Д0" - повна відсутність домішок, "Д20" - у складі присутній 20% добавок.
Головною відмінністю між двома марками цементу є показник міцності при стисненні. У М400 вона становить 400 кг на 1 кв. см, або 40МПа, у цементу марки М500 - 500 кг на 1 кв. см, або 50 МПа.
У зв'язку з тим, що останній здатний витримати велике навантаження, його застосовують для вирішення масштабних і відповідальних завдань. Зокрема, він використовується для облаштування фундаментів і для зведення несучих конструкцій.
Також його застосовують при виробництві черепиці і тротуарної плитки.
Цемент М400 має середню міцність. Його використовують для будівництва стін та виготовлення залізобетонних виробів, наприклад, плит. Він застосовується для бетонування підлог і закладення швів.
Цемент двох марок розрізняється і по часу застигання.
Так, М400 починає схоплюватися через 60 хвилин, а М500 - вже через 45. Час затвердіння для першого становить 10-12 годин, а другого - всього 5-8.
Таким чином, застосування цементу марки М500 дозволяє значно прискорити проведення будівельних робіт. Він коштує трохи дорожче, ніж М400.
Яку марку цементу вибрати для стяжки підлоги, на які інші нюанси звернути увагу під час покупки будматеріалу?
Особливості вибору цементу для стяжки підлоги.
Як вибрати цемент для стяжки підлоги?
Перед тим, як укласти будь-яке підлогове покриття (лінолеум, ламінат, паркетну дошку і т. д.), необхідно правильно підготувати поверхню. Вирівняти її можна за допомогою цементно-піщаної суміші. Така попередня підготовка забезпечить тривалий термін служби і охайний вигляд підлоги.
Наша компанія пропонує придбати якісний цемент в мішках за доступною ціною.
Якій марці матеріалу віддати перевагу?
Для виконання стяжки підлоги краще всього підходить портландцемент. Це ціла група різнохарактерних видів простого цементу, до складу якого входить гіпс і мелений клінкер (обпалена суміш вапна і глини). Слід купувати будматеріал марок М-400 та М-500. Цифри в цьому випадку позначають, яке навантаження в кілограмах на 1 квадратний сантиметр здатний витримати цемент в застиглому стані.
Основні переваги марок цементу М-400 і М-500:
1. добра міцність;
2. висока опірність волозі;
3. широкий діапазон робочих температур;
4. термін служби до 100 років;
5. надійна адгезія з різними поверхнями.
Що ще враховувати при покупці?
Крім марки матеріалу, необхідно звернути увагу на умови і терміни його зберігання. Так як дату виготовлення можна дізнатися з упаковки, краще купувати цемент в мішках. З даних, розміщених на упаковці, також можна дізнатися номер партії товару, рекомендації щодо його зберігання і т. д. У випадку з насипним будматеріалом вищеперелічені дані повідомить продавець, і покупцеві доведеться повірити йому на слово.
Купуючи цемент, зверніть увагу, чи не порваний мішок, чи не збився будматеріал в грудки (він повинен бути м'яким на дотик).
Особливості підготовки цементно-піщаної суміші.
Три компоненти - цемент, пісок і воду слід змішати в співвідношенні, яке залежить від ступеня передбачуваних навантажень. Для стяжки підлоги на одну частину цементу необхідно взяти три частини піску. Вода додається в співвідношенні 1/2 від кількості цементу.
Ми пропонуємо широкий вибір товарів для проведення будівельних робіт. Це різні пиломатеріали (дошка, брус, рейка), щебінь, пісок, керамоблок і т. д.

Критерії вибору цементу для кладки цегли, - марка в залежності від типу споруди та інші параметри.
Особливості вибору цементу для кладки цегли:


Як вибрати цемент для кладки цегли?
Житлові будинки з цегли завжди були популярні не тільки в Україні, а й в усьому світі: вони міцні, довговічні, пожежобезпечні. Це можна сказати і про інших цегляних спорудах: альтанках, будівлях адміністративного призначення, складах, огорожах тощо. Для кладки зазвичай набувають цемент в мішках - це забезпечує зручність його транспортування і зберігання. При виборі цементу потрібно звернути увагу на ряд його характеристик:
Марка цементу.
Це найважливіший, визначальний параметр, від якого залежать якість і довговічність цегляної кладки. Марка цементу вибирається залежно від типу споруди, що зводиться:
Для будівництва малоповерхового будинку оптимальним варіантом буде марка цементу М400 з міцністю на стиск 32,5 кгс/см.
Для зведення фундаменту, який повинен володіти максимально високою міцністю і надійністю, найкраще віддати перевагу цемент марки М500 (міцність на стиск 42,5 кгс/см.). Це ж стосується і будівництва багатоповерхового цегляного будинку.
Що стосується особливо міцних цементів (марки М600, наприклад), то для цегляної кладки використовувати його економічно недоцільно: він застосовується при будівництві споруд, на які постійно виявляється велике навантаження (злітно-посадкових смуг аеропортів, наприклад).
При зведенні веранди або альтанки можна використовувати цемент марки М200, так як кладка в даному випадку не буде піддаватися сильному навантаженню. Що стосується міжкімнатних перегородок, то для них оптимальним варіантом буде використання цементу М300.
Важливий момент: чим вище міцність цементу (цифри після М в маркуванні йдуть по зростанню), тим менше добавок потрібно буде вносити в процесі приготування розчину.
При виборі цементу також слід звертати увагу на марку самого цегли (М75, М150, М300 і так далі), розміщення кладки (наземна або підземна), температуру повітря при здійсненні робіт. Ну а придбати цемент, пиломатеріали, дерев'яний брус, фанеру, керамзит, пісок і багато іншої продукцію, необхідну для будівництва, можна, звернувшись в нашу компанію.

Як правильно зробити цементний розчин для стяжки підлоги: інгредієнти, пропорції, послідовність з'єднання.


Компоненти і пропорції цементного розчину для стяжки підлоги. Як правильно розвести цемент для стяжки підлоги?
Сучасне будівництво або ремонт не обходиться без стяжки підлоги. Правильно підібрані пропорції цементу, піску і води дозволяють зробити міцну й ідеально рівну основу під паркет, лінолеум або ламінат.
А також отримати фінішне покриття з високими тепло- і гідроізоляційними показниками, всередині якого можна прокласти комунікаційні лінії:
трубопроводи, електропроводи та інше. Тому набуваючи цемент в мішках, важливо розібратися, як правильно його розвести, щоб отримати ідеальну стяжку підлоги.
Компоненти, пропорції і послідовність приготування цементного розчину.
Якість стяжки залежить від різних факторів. Щоб вийшла міцна стяжка, стійка до механічних впливів, розчин повинен містити наступні компоненти:
цемент марки М400 або М500 - останній варіант забезпечує кращу міцність;
пісок - в ідеалі спеціальний будівельний, важливо, щоб він не містив домішок глини, мінералів і сміття;
вода - будь-яка чиста.
Цемент в розчині виконує функцію в'яжучого компонента і забезпечує міцність стяжки. Марка розчину визначається з його співвідношення з піщаною складовою:
Більш міцний розчин марки 300 розводять з однієї частини цементу М500 і 2,1 піску. Цемент М400 і пісок використовують у співвідношенні 1 до 1,8.
Щоб зробити розчин марки 200, співвідношення цементу і піску інше: М500 - 1 до 3, М400 - 1 до 2,5.
Кількість води в розчині має становити 28-30% від цементної складової. При збільшенні процентного співвідношення води в процесі висихання в стягуванні з'являються порожнечі і, відповідно, знижується міцність. При зменшенні - розчин втрачає пластичність, стає розсипчастим. Домогтися монолітності складу стає досить важко.
Крім основних компонентів, в розчин можна додати:
пластифікатор - покращує пластичні властивості, розчин стає менш жорстким, збільшує допустимий час роботи з ним;
фиброволокно - збільшує надійність стяжки, є альтернативою армуванню сталевою сіткою;
вапно - збільшує пластичність, підвищує гідроізоляційні властивості;
глина - покращує стійкість стяжки при низьких температурах.
Готують цементний розчин в такій послідовності:
Спочатку роблять суху суміш. Потім поступово додають воду, безперервно перемішуючи компоненти. Для зниження трудовитрат використовують бетономішалку. Можна також скористатися дрилем з міксерної насадкою або виконати заміс вручну.
Таким чином, правильно виконана стяжка, яка прослужить довгі роки, починається з розведення цементно-піщаної суміші. Для повноцінного будівництва, крім цементу, знадобляться пиломатеріали, наприклад соснові або дубові дошки, брус, фанера, плити ДВП і МДФ, які також можна придбати на нашому сайті.

Як готують цементно-піщаний розчин? Основні правила. Пропорції компонентів для заливки фундаменту, стяжки підлоги, кладки цегли, штукатурки.


Приготування цементно-піщаного розчину: основні правила. Як правильно приготувати цементно-піщаний розчин?
Цементно-піщаний розчин широко використовується в будівельній сфері. Його застосовують, наприклад, для заливки фундаменту і стяжки, штукатурки стін, кладки цегли і т. д. Замовити цемент в мішках можна в нашій компанії. Як же правильно приготувати з нього розчин?
Основні правила змішування:
Знадобляться цемент, вода, вапно і пісок. У деяких випадках також допустимо додавання пластифікаторів та інших додаткових добавок, які призначені для надання розчину певних властивостей, наприклад підвищеної морозостійкості.
При ручному замісі компоненти рекомендується розводити в металевій або пластиковій ємності. Перемішувати їх можна шпателем, лопатою, спеціальною насадкою для дрилі і т. п. Якщо розчин потрібно в великому обсязі (від 1 куб. М), зручніше скористатися бетонозмішувачем.
Пісок перед процедурою ретельно промивають і висушують. Для замісу рекомендується використовувати чисту воду, наприклад з свердловини. Небажано брати її з відкритих джерел - з річки, озера, ставка і т. п. Марка цементу, а також пропорції компонентів залежать від призначення розчину:
Для штукатурки. Знадобляться 1 частина цементу М150 для внутрішньої обробки або М300 для фасадних робіт, 3 частини піску і 1 частина води. Щоб надати розчину пластичність, можна додати 0,5 частини вапна.
Для кладки. Потрібні 1 частина цементу М300, 0,5 частини води, 0,3 частини гашеного вапна і 4 частини піску.
Для заливки фундаменту. Будуть потрібні по 1 частини цементу М400 і води, 2 частини піску, 4 частини крупнофракціонного щебеню.​​
Для стяжки підлоги. Знадобляться 1 частина цементу, 3 частини піску і 0,5 частини води.
Слід брати до уваги, що термін придатності отриманого розчину становить не більше 1,5-2 годин. Тому рекомендується використовувати його за призначенням відразу ж після приготування.

Що слід враховувати при транспортуванні і зберіганні цементу в мішках? Корисні поради.


Рекомендовані умови, вимоги до приміщення, захист від зовнішніх впливів і т.д.
Цемент в мішках: правила транспортування і зберігання. Правила перевезення і зберігання цементу в мішках.
Цемент - один з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Без нього не обійтися, наприклад, при укладанні цегли, облаштуванні стяжки і т.д. При бажанні придбати цемент в мішках ви можете в нашій компанії. Як же правильно здійснюється його транспортування і зберігання?
Як правильно поводитися з матеріалом.
Навантаження цементу слід здійснювати максимально акуратно. Транспортування слід здійснювати тільки в автомобілі з критим кузовом. Попередньо з нього слід прибрати всі сторонні предмети, які можуть привести до пошкодження упаковки. Також всередині має бути сухо і чисто. Бажано укласти на дно кузова міцні дерев'яні піддони. Укладання мішків слід здійснювати, рівномірно розподіляючи навантаження на кузов. В іншому випадку вони можуть зміститися через нерівності на дорозі, що теж призведе до пошкодження упаковки. Положення мішків надійно фіксують за допомогою мотузок або іншим іншим способом. Якщо на вулиці очікується туман або дощ, цемент прикривають водонепроникним матеріалом, наприклад, брезентом.
Зберігати матеріал слід в сухому і чистому приміщенні.
Не допускається тримати його в місцях з підвищеною вологістю і поганою вентиляцією. Приміщення повинно бути опалювальним, неприпустимо зниження температури повітря нижче нуля.
Не можна зберігати цемент в приміщенні з гризунами, які можуть прогризти мішки. Бажано захистити матеріал від ультрафіолетового впливу. При недотриманні цих умов якість цементу може помітно погіршати, що призведе до зниження його марки. В іншому випадку його властивості не зміняться протягом декількох місяців.
Для тривалого зберігання мішки складують на дерев'яні піддони, які забезпечать достатню вентиляцію і допоможуть запобігти затвердіння суміші. Кожен мішок рекомендується герметично обернути в поліетиленову плівку.
Наша компанія пропонує не тільки цемент, а й різноманітні пиломатеріали: брус, дошки, фанеру, ОСБ-плити і т.д. Крім того, у нас можна придбати цеглу, пісок, щебінь та багато іншого.

Що використовується для приготування цементного розчину для штукатурки стін. В яких пропорціях беруться інгредієнти, як змішуються. Скільки потрібно суміші.


Приготування цементно-піщаного розчину для штукатурення стін. Як правильно розвести цемент для штукатурки стін: пропорції і витрата.
Штукатурка на основі піску та цементу вважається класичним варіантом, застосовуваним для вирівнювання поверхонь стін. Вона добре витримує перепади температур, вплив вологи, стійка до механічних пошкоджень. Оскільки цемент в мішках коштує відносно недорого, а пісок іноді можна придбати і зовсім за символічну ціну, така штукатурка - найпопулярніша як серед професіоналів, так і у звичайних господарів квартир.
Приготування розчину. Класичний склад цементно-піщаної штукатурки містить всього три компоненти:
В'язкою речовиною є цемент. Можливе застосування різних марок: від М100 до М500. Для внутрішніх робіт найчастіше використовують М400, але у вологих приміщеннях рекомендується портландцемент М-500.
Наповнювач - чистий просіяний пісок. Хоча технологія дозволяє використовувати будь-які його види, найкращим варіантом вважається річковий або кар'єрний з розмірами піщинок близько 30 мкм.
Розчинник. Це звичайна чиста вода без твердих фракцій, яку можна брати з будь-якого джерела, в тому числі водопроводу.
Часто на цьому закінчується список інгредієнтів, але для підвищення якості іноді вносять невеликі кількості різних добавок, в якості яких можуть виступати: вапно; гіпс; рідке мило; клей ПВА.
З їх допомогою можна підвищити пластичність і вологостійкість покриття, прискорити застигання, поліпшити адгезію штукатурки до основи.
Класикою вважається співвідношення цементу М400 і піску 1:3, але можливі варіанти. Так, для нанесення початкового шару на цеглу і бетон краще пропорція 1:4, для фінішного шару (1-3 мм) - 1:5, а при роботі поза приміщенням нерідко беруть співвідношення 1:2. При використанні інших марок цементу можливе невелике коректування складу.
Суміш готують так: насипавши в пластмасову ємність необхідну кількість сухих речовин, перемішують їх вручну, використовуючи, наприклад, кельму. Поступово додаючи воду, продовжують постійно перемішувати суміш (на цій стадії зручніше використовувати електродриль зі спеціальною насадкою). Повинна зробитися сіра гомогенна маса, що нагадує густу сметану. Через 15 хвилин її повторно перемішують, при необхідності додавши мило і клей.
Необхідна кількість.
Точний розрахунок необхідного обсягу розчину дуже складний, оскільки на нього впливає безліч факторів і, перш за все, стан поверхонь. Потрібно враховувати: наявні дефекти і нерівності; вид обробки (чорнова або чистова); тип підгрунтя (бетон, цегла, дерево і т. д.).
У той же час, норми штукатурення визначені відповідними документами, наприклад, СНиП 3.04.01-87. У них прийнято, що при нанесенні цементно-піщаної штукатурки в один шар його товщина повинна становити 20 мм. На кожні 10 мм потрібно близько 17 кг готового розчину на квадратний метр площі.
Таким чином, при оштукатурюванні рівних поверхонь розрахувати необхідну кількість матеріалів нескладно. У разі значної кривизни і наявності дефектів існують спеціальні методики розрахунку середньої товщини необхідного шару, які передбачають пристрій маяків на стінах і вимір ступеня кривизни. В інтернеті нескладно знайти онлайн-калькулятори, що полегшують проведення розрахунків.

Які марки цементу використовуються для будівництва приватного будинку в залежності від виду виконуваних робіт? Чому для фундаменту варто вибрати М400 і М500? Який цемент вибрати для будівництва приватного будинку?


Будівництво приватного будинку має на увазі застосування величезної кількості матеріалів. Це і вологостійка фанера, і брус, і цегла. У цей список обов'язково входить і цемент, надійність і міцність якого гарантує довговічність майбутньої споруди.
Тому відповідальні господарі заздалегідь прагнуть знайти відповідь на питання про те, який цемент потрібен для будівництва приватного будинку.
Асортимент продукції.
Вибір марки цементу здійснюється з урахуванням загальної маси будівлі, характеристик грунту, особливостей конструкції підстави, клімату регіону будівництва.
Залежно від виду майбутніх робіт для зведення приватного будинку використовують:
М50. Застосовується для закладення тріщин, вирівнювання поверхонь при зведенні стін і заливки стяжок підлоги.
М75. Призначений для кладки різних матеріалів: цегли, блоків і т. д.
М100. Застосовується для будівництва плоских покрівель, монтажу плитки, керамограніта.
М150. Дозволяє якісно підготувати стінові поверхні під фінішну обробку.
М200. Цемент даної марки використовується для створення відповідальних конструкцій, зокрема фундаментів під невеликі споруди.
Використовується також для облицювання фасадів і цоколів, проведення штукатурних робіт у вологих приміщеннях. Що стосується зведення фундаменту приватного будинку, то в цьому випадку не обійтися без цементу М400 і М500 для одно- і двоповерхових будівель відповідно.
Матеріал відрізняється підвищеною міцністю, його грамотне використання гарантує довгий термін експлуатації підстави, яке витримає стіни з будь-якого матеріалу, будь це сосновий брус або цегла.
При виборі цементу потрібно звернути увагу на його упаковку, так як тільки в разі її цілісності і паропроникності властивості сипучої суміші залишаються в первісному вигляді.
Термін зберігання матеріалу становить близько 60 діб. За його закінчення не можна використовувати цемент для відповідальних робіт. Ми гарантуємо герметичність упаковки і забезпечуємо своїх клієнтів тільки якісною продукцією за прийнятною ціною.

Негативні моменти використання фальсифікату цементу. Способи обману покупців. Визначення якісного товару. Упаковка цементу.


Небезпеки використання фальсифікату цементу в будівництві.
До чого призводить застосування фальсифікат цементу?
Потреба в цементі висока в різних галузях. Причина полягає в великих масштабах будівництва, яке ведуть компанії у всіх регіонах. Але висока якість будівель може бути забезпечено, якщо використовуються якісні будматеріали. Негативні моменти використання фальсифікату цементу в будівництві.
Підпільні виробники цементу випускають неякісну продукцію, через це зазнають збитків економіці. Фальсифікат продають не тільки на ринках, потрапляє він і в будівельні магазини. Покупцям, які не є фахівцями, складно відрізнити кустарний товар від заводського. Часто про обман стає відомо, коли починає тріскатися і кришитися недавно залитий фундамент, просідає плита, руйнується обробка. Недобросовісні виробники купують на заводі цемент, додають в нього дрібний пісок, золу, шлак, а потім пропонують суміш покупцям. Можуть бути використані мінеральні порошки і цементна крихта, а також відходи електрофільтрів з цементних заводів і доломітова пил. Є компанії, які під виглядом цементу М500 продають М300 або М400. Контрафактний будівельний матеріал не володіє необхідними якостями, він не досягає необхідної міцності. Якщо пропорції складових цементу порушені, зведені з цього матеріалу конструкції не досягнуть необхідної проектом міцності. Будова не буде довговічною. Використовувати фальсифікат або матеріал не тієї марки небезпечно, адже цемент М500, що витримує навантаження до півтонни на 1 кв. см. бетону, використовується при зведенні висотних будівель. А ось М400 підходить для виконання оздоблювальних робіт.
Підробку без пробного замісу не визначити, тому найкраще купувати продукцію у перевірених виробників і постачальників. Підстрахуватися можна, звертаючи пильну увагу на упаковку. На мішку повинна бути вказана компанія-виробник, видрукуваний її товарний знак. Вказується маса, марка, ГОСТ.
Якісний цемент, як і пиломатеріали, не може коштувати дешево. Покупцям необхідно звертати увагу на наявність добавок. Наприклад, Д20 означає, що їх 20%, а Д0 - що виробник не додавав їх в цемент.

Цемент ми розфасовуємо по мішках (25 кг), він поставляється безпосередньо від виробника.
Цемент М400, М500 ми отримуємо вагонами на нашу Київську фасовку, обов'язково зберігаючи якість заводу - виробника (тобто нічого від себе не додаючи (шлак, пісок і т. і.).
Працюємо з такими заводами як: "Кам'янець - Подільський", "Здолбунів", "Криворізький цемент". Доставляємо по Києву і області, можна самовивозом.
Tags: купити цемент київ, купити цемент у мішках київ, купити цемент київ ціна, купити цемент М500 в києві, купити цемент М500 в мішках ціна київ, купити цемент М400 в киеве, цемент М400 купити в києві, цемент М400 ціна, купити цемент ціна, цемент ціна