ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ ГОЛОВНА
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56

Треба придбати цемент у Києві?

Цемент ПЦ 400, Цемент ПЦ 500 в мішках по 25 кг.
Найменування цементу Ціна грн. за тону Ціна грн. за мішок
Цемент М-400 Б
(ПЦ-ІІ-Б-Ш)
4000,00 100,00
Цемент М-400 А
(ПЦ-ІІ-А-Ш)
- -
Цемент М500 Д20
(ПЦ-І-Н)
4400,00 110,00
Цемент М500 Д0
(ПЦ І)
5000,00 125,00
цемент в мішках
цемент в мішках Київ

Будівельна надійність починається з нашого цементу!


Вам потрібен високоякісний цемент марок М500 та М400 у Києві? Ми готові запропонувати вам чудове рішення! Наш цемент завжди залишається одним із найкращих у Києві, незважаючи на коливання цін (що не залежать від нас).
Дозвольте нам підкреслити, що "дешевий та якісний цемент" просто не існує - у результаті вам доведеться платити двічі...
>І важливо знати:
Тонна цементу еквівалентна 40 мішкам по 25 кг (1000 кг / 25 кг = 40 м.);
Якщо вам потрібен цемент для стяжок або кладки цегли, немає необхідності замовляти М500 Д 0 - достатньо М500 Д 20 або М400 А, щоб уникнути переплат.


Цемент у мішках по 25 кг: ідеальний вибір та бездоганне використання


Цемент - суть будівництва, втілення його надійності та затребуваності. Він служить фундаментом практично всього: стінок, колон, сходів, також є основою для створення бетонних і штукатурних розчинів. Кожна конструкція, що зводиться з використанням правильного цементу, приречена на міцність та довговічність.
Закладені як складові компоненти дрібні породисті матеріали, такі як вапняк і глина, зазнають подрібнення і водне змішування, перетворюючись на порошок. Далі цей порошок піддається випалу за високої температури в печах. Так народжується цемент, який, залежно від складу та властивостей, відноситься до різних марок: М-400 Б, М-400 А, М-500 Д20, М-500 Д0. Маркування цементу є своєрідним паспортом його міцності на розтягування та стиснення.
Зберігання цементу – це своєрідне мистецтво. Важливо створити оптимальні умови, уникаючи впливу прямих сонячних променів та вологи. Ідеальним сховищем стануть сухі приміщення, де температура не перевищує +30 градусів за Цельсієм. Крім того, слід уникати вібрацій та різких поштовхів, щоб не порушити структуру цього цінного матеріалу.
Коли йдеться про застосування цементу, дотримання пропорцій та правил – запорука успіху. Щоб отримати високоякісні бетонні та штукатурні розчини, цемент слід змішувати з піском, щебенем та водою у правильних пропорціях, вказаних на упаковці. Температура та вологість повітря також відіграють роль, що визначає швидкість затвердіння цементу.
При виборі цементу в мішках по 25 кг необхідно звернути увагу на його марку та властивості. Маркування М-400 і М-500 мають різну міцність і застосовуються в різних умовах.
Якщо вам потрібно купити цемент у Києві зручно та за вигідною ціною, ви можете звернутися до нас. Ми пропонуємо самовивіз зі складу чи доставку на ваш об'єкт. Тут ви знайдете ідеальне співвідношення якості та доступності.

Вимоги до якості цементу, регламентовані ДСТУ. Тонкість помелу, терміни схоплювання, нормальна густота розчину та ін.


Основні показники, що характеризують якість цементу. Основні вимоги до якості цементу.
Бетон і залізобетон часто застосовуються в сучасному будівництві. Щоб вони служили довго, необхідно використовувати якісні види цементу та наповнювачів, грамотно готувати суміші.
Купуючи цемент в мішках, слід ретельно вивчати документацію що додається, а щоб бути впевненим в якості продукту, мати уявлення про основні вимоги до нього. Вони викладені в нормативних документах ДСТУ.
Головні показники, що характеризують якість цементу.
У вимогах ДСТУ нормуються кілька основних показників, причому для цементів конкретних видів вони поділяються на обов'язкові та рекомендовані. До найбільш важливих реальні споживачі товару відносять такі:
Тонкість помелу.
Це величина питомої поверхні частинок цементу. Оптимальними значеннями тонкощі для продукції вітчизняних заводів визнані 350...380 квадратних метрів на кілограм (у зарубіжних постачальників ця величина доходить до 400). Характеристика тонкощі може бути представлена ​​і залишком на ситі 009. Його величина не повинна перевищувати 5%. ДСТУ відносить цей показник до рекомендованих, але від його величини залежить водовиділення в бетонних сумішах, яке входить в число основних показників, оскільки підвищує міцність залізобетонних конструкцій.
Початок і кінець схоплювання.
Ці терміни, що визначаються глибиною проникнення спеціальної голки в тісто, забезпечують можливість проведення будівельних робіт. За стандартом, в теплу пору розчин повинен починати схоплюватися не раніше ніж через 45 хвилин після приготування, але не пізніше ніж через 3 години. Закінчення процесу характеризується часом від 3 до 5 годин. Нормальна густота (визначається через рухливість) цементно-піщаного розчину. Це та кількість води(%), яке треба додати до цементу для отримання необхідної стандартом консистенції тесту (визначається інструментально). У нормі - 25,0...26,5%. Цей діапазон виключає водовідділення в бетонних сумішах що готуються.
Зміст лугу.
Щоб не утворювалися тріщини і не відбувалося утворення висолів, показник не повинен бути вище 0,6%. Крім цих суто практичних характеристик, ДСТУ висуває вимоги по міцності на стиск (через певну кількість діб) і на розтяг при згині, лінійному розширенню, тепловиділення, змістом деяких домішок і ін. Питома ефективна активність знаходяться в цементі радіонуклідів не повинна перевищувати 370 Бк/кг.

Етапи застигання цементу. Від чого залежить цей процес, яким чином можна прискорити або загальмувати швидкість застигання цементної суміші?


Прискорення і уповільнення процесу застигання цементу. Як зменшити або збільшити час застигання цементу?
Цемент як матеріал практично поза конкуренцією в сфері будівництва, його використовують при проведенні багатьох видів робіт.
Застигання цементу відбувається в два етапи: перший - схоплювання, другий - затвердіння.
Схоплюванням називають незворотний процес придбання статичності цементним розчином після замішування, який залежить від ряду факторів: навколишньої температури, вологості повітря, марки цементу, його типу. Саме на цій, першій стадії, можливо прискорити або сповільнити процес. При цьому використовують спеціальні присадки.
Існує три типи цементу по схоплюванню (при +20 °С і 75% вологості повітря):
більше 2 годин після замішування - повільно схоплюється;
від 45 хв. до 2 год. - нормально схоплюються;
менше 45 хв - швидко схоплюється.
Прискорення застигання цементного розчину.
При будівництві деяких об'єктів з різних причин буває необхідно скоротити час проведення робіт, а отже, зменшити час застигання цементу.
Для цього будівельники використовують спеціальні добавки - прискорювачі твердіння, яких в даний час існує досить багато.
Це:
вуглекислі солі (сода);
сірчанокислий солі (сірчанокислий натрій, гіпс);
нітрати (азотнокислі кальцій або натрій);
солі амонію (сечовина);
солі фосфорної кислоти;
силікати;
хлориди (хлористі кальцій, магній, соляна кислота), які є найбільш популярними і затребуваними прискорювачами твердіння через їх ефективності та дешевизни.
Уповільнення процесу застигання цементної суміші.
Збільшення часу схоплювання цементу досягається за допомогою речовин, що регулюють кінетику застигання і додаються в розчин, так званих сповільнювачів твердіння. В середньому вони здатні збільшити тривалість процесу втрати рухливості цементного розчину на добу або навіть двоє.
До таких сповільнювачів відносяться: оцтовокислий кальцій, розчин сірчаної кислоти.

Основні властивості та відмінності цементу марок М400 і М500.


Сфера застосування матеріалів у будівництві і обробці. Властивості і застосування цементу марок М400 і М500.
Цемент марок М400 і М500 властивості, відмінності і застосування.
В даний час цемент є одним з найпопулярніших будівельних матеріалів. Його застосовують для приготування розчину і штукатурного розчину, приготування бетону, виробництва ЗБВ.
Існує кілька його марок - від М200 до М600. Найбільш широко застосовується цемент М400 і М500.
Подібності та відмінності матеріалів.
Цемент обох марок має схожий склад. Основною сировиною для його виготовлення служить клінкер. До нього підмішують гіпс - до 5% від загальної маси. Також до складу цементу можуть входити добавки.
Вони надають йому необхідні властивості, які можуть знадобитися для вирішення конкретного завдання - наприклад, підвищують пластичність або морозостійкість.
На кількість добавок вказує літера "Д" та цифрою: "Д0" - повна відсутність домішок, "Д20" - у складі присутній 20% добавок.
Головною відмінністю між двома марками цементу є показник міцності при стисненні. У М400 вона становить 400 кг на 1 кв. см, або 40МПа, у цементу марки М500 - 500 кг на 1 кв. см, або 50 МПа.
У зв'язку з тим, що останній здатний витримати велике навантаження, його застосовують для вирішення масштабних і відповідальних завдань. Зокрема, він використовується для облаштування фундаментів і для зведення несучих конструкцій.
Також його застосовують при виробництві черепиці і тротуарної плитки.
Цемент М400 має середню міцність. Його використовують для будівництва стін та виготовлення залізобетонних виробів, наприклад, плит. Він застосовується для бетонування підлог і закладення швів.
Цемент двох марок розрізняється і по часу застигання.
Так, М400 починає схоплюватися через 60 хвилин, а М500 - вже через 45. Час затвердіння для першого становить 10-12 годин, а другого - всього 5-8.
Таким чином, застосування цементу марки М500 дозволяє значно прискорити проведення будівельних робіт. Він коштує трохи дорожче, ніж М400.

Яку марку цементу вибрати для стяжки підлоги, на які інші нюанси звернути увагу під час покупки будматеріалу?


Особливості вибору цементу для стяжки підлоги.
Як вибрати цемент для стяжки підлоги?
Перед тим, як укласти будь-яке підлогове покриття (лінолеум, ламінат, паркетну дошку і т. д.), необхідно правильно підготувати поверхню. Вирівняти її можна за допомогою цементно-піщаної суміші. Така попередня підготовка забезпечить тривалий термін служби і охайний вигляд підлоги.
Якій марці матеріалу віддати перевагу?
Для виконання стяжки підлоги краще всього підходить портландцемент. Це ціла група різнохарактерних видів простого цементу, до складу якого входить гіпс і мелений клінкер (обпалена суміш вапна і глини). Слід купувати будматеріал марок М-400 та М-500. Цифри в цьому випадку позначають, яке навантаження в кілограмах на 1 квадратний сантиметр здатний витримати цемент в застиглому стані.
Основні переваги марок цементу М-400 і М-500:
1. добра міцність;
2. висока опірність волозі;
3. широкий діапазон робочих температур;
4. термін служби до 100 років;
5. надійна адгезія з різними поверхнями.
Що ще враховувати при покупці?
Крім марки матеріалу, необхідно звернути увагу на умови і терміни його зберігання. Так як дату виготовлення можна дізнатися з упаковки, краще купувати цемент в мішках. З даних, розміщених на упаковці, також можна дізнатися номер партії товару, рекомендації щодо його зберігання і т. д. У випадку з насипним будматеріалом вищеперелічені дані повідомить продавець, і покупцеві доведеться повірити йому на слово.
Купуючи цемент, зверніть увагу, чи не порваний мішок, чи не збився будматеріал в грудки (він повинен бути м'яким на дотик).
Особливості підготовки цементно-піщаної суміші.
Три компоненти - цемент, пісок і воду слід змішати в співвідношенні, яке залежить від ступеня передбачуваних навантажень. Для стяжки підлоги на одну частину цементу необхідно взяти три частини піску. Вода додається в співвідношенні 1/2 від кількості цементу.

Критерії вибору цементу для кладки цегли, - марка в залежності від типу споруди та інші параметри.
Особливості вибору цементу для кладки цегли:


Як вибрати цемент для кладки цегли?
Житлові будинки з цегли завжди були популярні не тільки в Україні, а й в усьому світі: вони міцні, довговічні, пожежобезпечні. Це можна сказати і про інших цегляних спорудах: альтанках, будівлях адміністративного призначення, складах, огорожах тощо. Для кладки зазвичай купляють цемент в мішках - це забезпечує зручність його транспортування і зберігання. При виборі цементу потрібно звернути увагу на ряд його характеристик:
Марка цементу.
Це найважливіший, визначальний параметр, від якого залежать якість і довговічність цегляної кладки. Марка цементу вибирається залежно від типу споруди, що зводиться:
Для будівництва малоповерхового будинку оптимальним варіантом буде марка цементу М400 з міцністю на стиск 32,5 кгс/см.
Для зведення фундаменту, який повинен володіти максимально високою міцністю і надійністю, найкраще віддати перевагу цементу марки М500 (міцність на стиск 42,5 кгс/см.). Це ж стосується і будівництва багатоповерхового цегляного будинку.
Що стосується особливо міцних цементів (марки М600, наприклад), то для цегляної кладки використовувати його економічно недоцільно: він застосовується при будівництві споруд, на які постійно виявляється велике навантаження(злітно-посадкових смуг аеропортів, наприклад).
При зведенні веранди або альтанки можна використовувати цемент марки М200, так як кладка в даному випадку не буде піддаватися сильному навантаженню. Що стосується міжкімнатних перегородок, то для них оптимальним варіантом буде використання цементу М300.
Важливий момент: чим вище міцність цементу (цифри після М в маркуванні йдуть по зростанню), тим менше добавок потрібно буде вносити в процесі приготування розчину.
При виборі цементу також слід звертати увагу на марку самої цегли (М75, М150, М300 і так далі), розміщення кладки (наземна або підземна), температуру повітря при здійсненні робіт.

Як правильно зробити цементний розчин для стяжки підлоги: інгредієнти, пропорції, послідовність з'єднання.


Компоненти і пропорції цементного розчину для стяжки підлоги. Як правильно розвести цемент для стяжки підлоги?
Сучасне будівництво або ремонт не обходиться без стяжки підлоги. Правильно підібрані пропорції цементу, піску та води дозволяють зробити міцну й ідеально рівну основу під паркет, лінолеум або ламінат.
А також отримати фінішне покриття з високими тепло- і гідроізоляційними показниками, всередині якого можна прокласти комунікаційні лінії:
трубопроводи, електропроводи та інше. Тому набуваючи цемент в мішках, важливо розібратися, як правильно його розвести, щоб отримати ідеальну стяжку підлоги.
Компоненти, пропорції і послідовність приготування цементного розчину.
Якість стяжки залежить від різних факторів. Щоб вийшла міцна стяжка, стійка до механічних впливів, розчин повинен містити наступні компоненти:
цемент марки М400 або М500 - останній варіант забезпечує кращу міцність;
пісок - в ідеалі спеціальний будівельний, важливо, щоб він не містив домішок глини, мінералів і сміття;
вода - будь-яка чиста.
Цемент в розчині виконує функцію в'яжучого компонента і забезпечує міцність стяжки. Марка розчину визначається з його співвідношення з піщаною складовою:
Більш міцний розчин марки 300 розводять з однієї частини цементу М500 і 2,1 піску. Цемент М400 і пісок використовують у співвідношенні 1 до 1,8.
Щоб зробити розчин марки 200, співвідношення цементу і піску інше: М500 - 1 до 3, М400 - 1 до 2,5.
Кількість води в розчині має становити 28-30% від цементної складової. При збільшенні процентного співвідношення води в процесі висихання в стягуванні з'являються порожнечі і, відповідно, знижується міцність. При зменшенні - розчин втрачає пластичність, стає розсипчастим. Домогтися монолітності складу стає досить важко.
Крім основних компонентів, в розчин можна додати:
пластифікатор (наприклад метилцелюлоза) - покращує пластичні властивості, розчин стає менш жорстким, збільшує допустимий час роботи з ним;
фіброволокно - збільшує надійність стяжки, є альтернативою армуванню сталевою сіткою;
вапно - збільшує пластичність, підвищує гідроізоляційні властивості;
глина - покращує стійкість стяжки при низьких температурах.
Готують цементний розчин в такій послідовності:
Спочатку роблять суху суміш. Потім поступово додають воду, безперервно перемішуючи компоненти. Для зниження трудовитрат використовують бетономішалку. Можна також скористатися дрилем з міксерної насадкою або виконати заміс вручну.
Таким чином, правильно виконана стяжка, яка прослужить довгі роки, починається з розведення цементно-піщаної суміші. Для повноцінного будівництва, крім цементу, знадобляться пиломатеріали, наприклад соснові або дубові дошки, брус, фанера, плити ДВП і МДФ, які також можна придбати на нашому сайті.

Що слід враховувати при транспортуванні і зберіганні цементу в мішках? Корисні поради.


Рекомендовані умови, вимоги до приміщення, захист від зовнішніх впливів і т.д.
Цемент в мішках: правила транспортування і зберігання. Правила перевезення і зберігання цементу в мішках.
Цемент - один з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Без нього не обійтися, наприклад, при укладанні цегли, облаштуванні стяжки і т.д. Як же правильно здійснюється його транспортування і зберігання?
Як правильно поводитися з матеріалом.
Навантаження цементу слід здійснювати максимально акуратно. Транспортування слід здійснювати тільки в автомобілі з критим кузовом. Попередньо з нього слід прибрати всі сторонні предмети, які можуть привести до пошкодження упаковки. Також всередині має бути сухо і чисто. Бажано укласти на дно кузова міцні дерев'яні піддони. Укладання мішків слід здійснювати, рівномірно розподіляючи навантаження на кузов. В іншому випадку вони можуть зміститися через нерівності на дорозі, що теж призведе до пошкодження упаковки. Положення мішків надійно фіксують за допомогою мотузок або іншим іншим способом. Якщо на вулиці очікується туман або дощ, цемент прикривають водонепроникним матеріалом, наприклад, брезентом.
Зберігати матеріал слід в сухому і чистому приміщенні.
Не допускається тримати його в місцях з підвищеною вологістю і поганою вентиляцією. Приміщення повинно бути опалювальним, неприпустимо зниження температури повітря нижче нуля.
Не можна зберігати цемент в приміщенні з гризунами, які можуть прогризти мішки. Бажано захистити матеріал від ультрафіолетового впливу. При недотриманні цих умов якість цементу може помітно погіршати, що призведе до зниження його марки. В іншому випадку його властивості не зміняться протягом декількох місяців.
Для тривалого зберігання мішки складують на дерев'яні піддони, які забезпечать достатню вентиляцію і допоможуть запобігти затвердіння суміші. Кожен мішок рекомендується герметично обернути в поліетиленову плівку.

Що використовується для приготування цементного розчину для штукатурки стін. В яких пропорціях беруться інгредієнти, як змішуються. Скільки потрібно суміші.


Приготування цементно-піщаного розчину для штукатурення стін. Як правильно розвести цемент для штукатурки стін: пропорції і витрата.
Штукатурка на основі піску та цементу вважається класичним варіантом, застосовуваним для вирівнювання поверхонь стін. Вона добре витримує перепади температур, вплив вологи, стійка до механічних пошкоджень. Оскільки цемент в мішках коштує відносно недорого, а пісок іноді можна придбати і зовсім за символічну ціну, така штукатурка - найпопулярніша як серед професіоналів, так і у звичайних господарів квартир.
Приготування розчину. Класичний склад цементно-піщаної штукатурки містить всього три компоненти:
В'язкою речовиною є цемент. Можливе застосування різних марок: від М100 до М500. Для внутрішніх робіт найчастіше використовують М400, але у вологих приміщеннях рекомендується портландцемент М-500.
Наповнювач - чистий просіяний пісок. Хоча технологія дозволяє використовувати будь-які його види, найкращим варіантом вважається річковий або кар'єрний з розмірами піщинок близько 30 мкм.
Розчинник. Це звичайна чиста вода без твердих фракцій, яку можна брати з будь-якого джерела, в тому числі з водопроводу.
Часто на цьому закінчується список інгредієнтів, але для підвищення якості іноді вносять невеликі кількості різних добавок, в якості яких можуть виступати: вапно; гіпс; рідке мило; клей ПВА.
З їх допомогою можна підвищити пластичність і вологостійкість покриття, прискорити застигання, поліпшити адгезію штукатурки до основи.
Класикою вважається співвідношення цементу М400 і піску 1:3, але можливі варіанти. Так, для нанесення початкового шару на цеглу і бетон краще пропорція 1:4, для фінішного шару (1-3 мм) - 1:5, а при роботі поза приміщенням нерідко беруть співвідношення 1:2. При використанні інших марок цементу можливе невелике коректування складу.
Суміш готують так: насипавши в пластмасову ємність необхідну кількість сухих речовин, перемішують їх вручну, використовуючи, наприклад, кельму. Поступово додаючи воду, продовжують постійно перемішувати суміш (на цій стадії зручніше використовувати електродриль зі спеціальною насадкою). Повинна зробитися сіра гомогенна маса, що нагадує густу сметану. Через 15 хвилин її повторно перемішують, при необхідності додавши мило і клей.
Необхідна кількість.
Точний розрахунок необхідного обсягу розчину дуже складний, оскільки на нього впливає безліч факторів і, перш за все, стан поверхонь. Потрібно враховувати: наявні дефекти і нерівності; вид обробки (чорнова або чистова); тип підгрунтя (бетон, цегла, дерево і т. д.).
У той же час, норми штукатурення визначені відповідними документами, де прийнято, що при нанесенні цементно-піщаної штукатурки в один шар його товщина повинна становити 20 мм. На кожні 10 мм потрібно близько 17 кг готового розчину на квадратний метр площі.
Таким чином, при оштукатурюванні рівних поверхонь розрахувати необхідну кількість матеріалів нескладно. У разі значної кривизни і наявності дефектів існують спеціальні методики розрахунку середньої товщини необхідного шару, які передбачають пристрій маяків на стінах і вимір ступеня кривизни. В інтернеті нескладно знайти онлайн-калькулятори, що полегшують проведення розрахунків.

Цемент ми розфасовуємо по мішках (25 кг), він поставляється безпосередньо від виробника.
Цемент М400, М500 ми отримуємо вагонами на нашу Київську фасовку, обов'язково зберігаючи якість заводу - виробника(тобто нічого від себе не додаючи (шлак, пісок і т. і.).
Працюємо з такими заводами як: "Кам'янець - Подільський", "Здолбунів", "Криворізький цемент". Доставляємо по Києву та області, можна самовивозом.
Tags: купити цемент київ, купити цемент у мішках київ, придбати цемент київ ціна, купити цемент М500 в києві, купити цемент М500 в мішках ціна київ, купити цемент М400 в киеве, цемент М400 купити в києві, цемент М400 ціна, купити цемент ціна, цемент ціна