ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ ГОЛОВНА
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56

Дошка соснова свіжа обрізна, необрізна та суха стругана. Дошка пола.

ДОШКА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ (3 - 4 ДНІ)
Довжина / Товщина мм. Ціна 1 куб. м.
Довжина 4,5 м. Гатунок 1/2 свіжоспил.
Рейка монтажна Договірна
Дошка обрізна некалібрована (25 - 50 мм.) Договірна
Дошка обрізна 25 - 50 мм. до 150 мм. перетину Договірна
Дошка обрізна 25 - 50 мм. від 150 мм. перетину Договірна
Дошка обрізна 25 - 50 мм. від 200 мм. перетину Договірна
Дошка необрізна 25 - 30 мм. Договірна
Дошка необрізна 40 - 50 мм. Договірна
Довжина 6,0 м. Гатунок 1/2 свіжоспил.
Рейка монтажна Договірна
Дошка обрізна некалібрована (25 - 50 мм.) Договірна
Дошка обрізна 25 - 50 мм. до 150 мм. перетину Договірна
Дошка обрізна 25 - 50 мм. від 150 мм. перетину Договірна
Дошка обрізна 25 - 50 мм. від 200 мм. перетину Договірна
Дошка необрізна 25 - 30 мм. Договірна
Дошка необрізна 40 - 50 мм. Договірна
Гатунок 2/3 СВІЖОПИЛ ДУБ.
Дошка необрізна дубова 3,0 м. Договірна
ДОШКА ПІДЛОГИ СОСНОВА
Розмір мм. Довжина м. Ціна 1 м. кв. грн.
20 * 105 4,0 - 4,5 м. Договірна
25 * 105 4,0 - 4,5 м. Договірна
35 * 125 4,0 - 4,5 м. Договірна
ДОШКА СОСНОВА СВІЖОПИЛ ГАТУНОК 1/2 ЗІ СКЛАДУ В м. КИІВ
Розмір мм. Довжина м. Ціна 1 м. куб.
25 * 100; 25 * 120; 25 * 150; 30 * 100; 30 * 120; 30 * 150; 30 * 200 4,0 - 4,5 Договірна
25 * 100; 25 * 120; 25 * 150; 30 * 100; 30 * 120; 30 * 150; 30 * 200 6,0 Договірна
РЕЙКА МОНТАЖНА 25 * 50; 30 * 50; 50 * 50 4,5 Договірна
ПОГОНАЖНІ ВИРОБИ ЗІ СКЛАДУ В м. КИІВ
Найменування Довжина м. Переріз мм. Одиниці виміру Ціна
Дошка соснова суха стругана 2,0 - 4,5 20 мм., 30 мм., 40 мм., 50 мм. м. пог. Договірна
Рейка соснова суха стругана в асортименті в асортименті м. пог. Договірна
Дошка смерекова суха стругана 3,0 20 * 100; 30 * 100 м. пог. Договірна
Рейка смерекова суха стругана 3,0 30 * 50; 40 * 50; 50 * 50 м. пог. Договірна
Вагонка соснова 0,5 - 4,5 80 мм., 100 мм., 120 мм., 130 мм., 135 мм., 150 мм. м. кв. Договірна
Вагонка вільхова 1,0 - 3,0 80 мм. м. кв. Договірна
Вагонка липова 1,0 - 3,0 70 мм. м. кв. Договірна
Вагонка смерекова 3,0 12 * 90 м. кв. Договірна
Дошка соснова
Дошка ціна

Дошка обрізна. Дошка необрізна. Матеріал: сосна свіжопил.

Обрізна дошка: область застосування:
Як визначити сорт обрізної дошки хвойних порід.


Для яких цілей використовується обрізна дошка вищого, першого, другого, третього і четвертого сорту.
Сорти обрізної дошки хвойних порід і сфери їх застосування
Обрізна дошка хвойних порід: сорти і сфери застосування
Незважаючи на появу на будівельному ринку нових матеріалів, деревина не стає менш популярною. Попит на дошку обрізну у Києві та інших містах України залишається стабільно високим. Різні види пиломатеріалів хвойних порід знаходять широке застосування в будівництві, суднобудуванні, виготовленні меблів, парканів, упаковки.
Сорти обрізної дошки
Пиломатеріал, що має в перерізі форму прямокутника, у якого ширина одного боку перевищує ширину іншої більш ніж в 2 рази, називається обрізний дошкою.
Якщо співвідношення сторін менше або дорівнює 2/1, то це – брус.
Обрізна дошка з деревини хвойних порід поділяється на 5 сортів.
Критеріями у визначенні сорту є:
вади деревини – сучки, які випали, серцевина, тріщини, синява;
вади обробки – ділянки з обзолом, недотримання допусків розмірів, вибоїни, викривлення;
ступінь просушування – чим вище вологість, тим сорт нижче.
Кожен з видів і сортів обрізної дошки знаходить свою область застосування:
Вищий сорт характеризується повною відсутністю видимих вад, хорошою просушуванням (ступінь вологості – менше 20%).
Застосовується матеріал для обробки приміщень, виготовлення меблів – скрізь, де необхідні ідеальний зовнішній вигляд, висока міцність і стабільність геометрії.
Першосортна обрізна дошка може мати незначні поодинокі вади при високому загальному якості. Використовується в якості підлогового покриття, для виготовлення дверей, сходів, віконних рам і т. п.
Другосортний пиломатеріал зазвичай має кілька помітних дефектів, але при цьому – гарну міцність і ступінь просушування. Його доцільно застосовувати там, де вади не будуть видні – для виготовлення крокв, каркасів, риштувань, внутрішніх частин меблів.
Дошка третього сорту має множинні дефекти, тріщини на торцях. Застосовується для створення опалубки, піддонів, будівництва парканів, тимчасових споруд тощо
Найнижчий 4 сорт характеризується наявністю численних вад – сучків, що випали, ділянок обзола, тріщин, жолоблення. З нього роблять різну тару, тимчасові огородження і т. п.
Придбати обрізну дошку різних сортів і брус в Києві можна у нас.


Дошка соснова
Дошка ціна

Корисні поради по зберіганню дошки і бруса: правила складування, забезпечення вентиляції, укриття від ультрафіолетового випромінювання і т. Д. Способи захисту пиломатеріалів від грибка. Правила зберігання і обробки від грибка дошки і бруса.


Дошка і брус - одні з найбільш затребуваних матеріалів. Вони активно використовуються при виконанні різних ремонтних і будівельних робіт.
Матеріали не завжди використовуються відразу ж після покупки. Як же їх правильно зберігати і захистити від грибка?
Як підтримувати дошку і брус в прийнятному стані?
В першу чергу слід підібрати відповідне місце для розміщення матеріалів. Дошку і брус бажано зберігати в закритому, сухому і добре провітрюваному приміщенні.
Якщо це неможливо, то ретельно розчистіть ділянку у дворі від трави і розташуйте піддони або постеліть геотекстиль. Розташовувати матеріали прямо на землі заборонено.
Дошку і брус можна складувати штабелями. Між рядами обов'язково залишають зазор шириною хоча б 5 мм. Це необхідно для забезпечення вентиляції матеріалів.
Забезпечити зазор можна за допомогою підкладок з дерев'яних клинів між рядами. Якщо матеріали знаходяться на відкритому повітрі, потрібно захистити їх від ультрафіолетового випромінювання, спорудивши легкий навіс.
Накривати їх поліетиленом не можна (виникне парниковий ефект), використовуйте руберойд або шифер. Торці дощок і брусів повинні бути відкриті.
Під впливом вологості на пиломатеріалах може утворитися грибок.Щоб не допустити його появи, дошки і брус рекомендується обробити підігрітою смолою або бітумом.
Також досить часто на пиломатеріали наноситься відпрацьоване масло, проте враховуйте, що воно має високий рівень пожежонебезпеки.
Нерідко використовуються і різні силікатні засоби, наприклад, рідке скло. Однак враховуйте, що їх захист діє протягом нетривалого часу.
Ефективним засобом для захисту від цвілі є мідний купорос. Потрібно розвести його у воді і обробити деревину. Мінус цього способу в тому, що розчин висихає дуже довго.
Також в будівельних і господарських магазинах можна придбати спеціалізовані антисептики.

Чи варто купувати соснову дошку природної вологості?


Важливо знати для яких цілей необхідна така дошка. Вологість є однією з головних технічних характеристик пиломатеріалів, що визначають їх придатність до використання.
Якщо це несучі елементи конструкцій, вологість допустима в межах 20%. Для будівництва вуличних споруд, альтанок, навісів, огорожі для тварин, виробництва хвойного шпону з подальшим виготовленням вологостійкої фанери та ін. Можна використовувати матеріал з вологістю від 20 до 30%. У всіх цих випадках знаходить своє застосування соснова дошка природної вологості.
Чи потрібно сушити свіжу дошку?
Свіжопілений матеріал має високу вологість, до 65%. Такі дошки гниють, неміцні, схильні до атак шкідників. Існує два способи просушування пиломатеріалів:
природна сушка, камерна сушка.
У першому випадку дошки сушаться в природних умовах, під навісом, а агент сушіння - повітря. Дошки укладаються з проміжками, щоб дати вільний доступ протягу.
Вологість при такому способі зменшується до 18 - 27%. Перевага природного методу в рівномірному висиханні дошки. Подібним чином сушать і брус сосновий. Камерна сушка знижує вологість до 8 - 16%.
Купувати чи ні?
Якісна соснова дошка природної вологості має велику кількість близько розташованих річних кілець. Зростання такого дерева було повільним, річні кільця розташовані щільно, міцність матеріалу висока.
Ще одна умова - радіальне розпилювання стовбура, тобто перпендикулярно річним кільцям. Смолистість дерева підсилює експлуатаційні якості дошки.
Така дошка соснова природної вологості може використовуватися при спорудженні будинків, облаштуванні крокв, як лаг під настилання підлоги.
Оптимальна вологість при цьому - 18∓2%. При цих параметрах її не викручує, вона не змінює колір до синяви, не пошкоджується грибком.
Для захисту від шкідників дошку обробляють антисептиком. Волога соснова дошка - це природно і нормально.. Її просушка на повітрі до показника 18-22% займає від 9-40 днів.

Що таке сухостій: висохлі дерева, які не падають і не гниють, їх використання в будівництві. Що собою являє сухостій і для чого використовується?


Сухостійними називаються дерева, які не виявляють жодних ознак життя, однак не падають і не гниють, а продовжують утримуватися на коренях.
Це можуть бути як окремі дерева, так і цілі їх масиви. Сьогодні сухостій, як і соснові дошки, бруси, - досить широко використовується в будівництві.
Особливості застосування сухостою.
Його рубка представляє собою досить важливий захід, який запобігає пожежі в лісах.
Ще пару десятиліть тому в Україні ніхто не замислювався про використання сухостою в будівництві, але після того як на територію країни поширилися тенденції з Європи і США, будівлі з цього матеріалу почали активно зводити. Використовувати сухостій для будівництва першими почали американці, і саме від них цю технологію перейняли європейці, а потім і українці.
Однак згідно з історичними даними перші будинки з сухостою виникли ще кілька століть назад, причому саме на території України.
Вже тоді люди помітили, що з сухого дерева виходять найбільш міцні та довговічні будинки, тому вони цілеспрямовано робили на корі надрізи, щоб прискорити процес висихання.
Зведення будинків з сухостою сприяє економії природних ресурсів. Завдяки впровадженню цієї технології відпадає необхідність рубати живі дерева.
Крім того, застосування цього матеріалу допомагає вирішити одну з головних проблем, що виникають при будівництві дерев'яних будинків, а саме природну усадку, що відбувається в процесі всихання живого дерева.
Так, фахівці не радять займатися оздоблювальними роботами відразу після зведення будинку, тому що незабаром він дасть усадку приблизно на 10-15 см.
Якщо ж для будівництва був використаний сухостій, ця проблема відпадає сама собою, так як всередині цього пиломатеріалу відсутня вологість.
Побудовані з нього вдома можна обробляти відразу після зведення. Вартість цього матеріалу не можна назвати низькою, але вона повністю виправдовує себе.

Різновиди вогнезахисних складів для деревини, їх плюси і мінуси. На що потрібно звернути увагу при виборі якісних вогнезахисних засобів для деревини.


Критерії вибору якісного вогнезахисного складу для деревини.
Одним з недоліків деревини є її горючість. Але запобігти загорянню матеріалу можна за допомогою спеціальних складів.
Це антипірени - захисні компоненти узконаправленої дії. Складом можна обробити всі елементи, виконані з бруса, шпону або вологостійкої фанери.
Види вогнестійких засобів.
Наносити антипірени необхідно на початкових етапах зведення конструкції, причому обробляти потрібно не тільки стіни, але і підлоги, стелі.
Для цих цілей можна використовувати такі види складів:
Просочення. Вони призначені для глибокої обробки дерева. Після нанесення зберігаються початковий вигляд матеріалу і його забарвлення, при цьому досягається надійний захист від вогню. Просочення можуть бути на водній, спиртовій або олійній основі.
Лакофарбові покриття. Використовують для поверхневої обробки деревини. Їх основні переваги в простоті нанесення і швидкій сушці. При цьому домогтися високого захисту від вогню за допомогою лакофарбової продукції не вийде.
Критерії вибору вогнезахисних складів.
При покупці вогнезахисту потрібно враховувати вид пиломатеріалу (шпон, фанера, брус сосновий) та умови експлуатації дерев'яної конструкції.
Якщо вогнезахисний склад високої якості, то у нього обов'язково повинен бути сертифікат, що підтверджує його відповідність встановленим стандартам.
Максимальну ступінь захисту від вогню забезпечать засоби 1 групи. Саме їх варто використовувати при обробці дерев'яних житлових будинків.
Для просочення дерева всередині підійдуть сольові засоби, а зовні - несольові на фосфорорганічні основі. При покупці варто враховувати витрати коштів, які можуть варіюватися від 100 г/кв. м до 600 г/кв. м.
Чим вище буде цей показник, тим дорожче обійдеться обробка всієї конструкції.
Залежно від глибини просочення розрізняють засоби:
поверхневі - проникають в дерево на 5-6 мм;
глибокого проникнення - більш ніж на 10 мм.
Друга категорія засобів гарантує більш тривалий захист від вогню, тому використовувати їх доцільно для капітального просочення елементів житлового будинку.

Етапи укладання підлоги з обрізних дощок.
Підготовка поверхні, гідроізоляція, установка лагів, настил покриття.


Підлогове покриття з обрізної дошки: як його облаштувати, як зробити підлогу з обрізної дошки?
Обрізна дошка - досить популярний матеріал, який використовується для облаштування підлогового покриття. Вона характеризується екологічністю, міцністю, довговічністю і естетичним зовнішнім виглядом. При бажанні купити обрізну дошку в Києві можна, звернувшись в нашу компанію. Як же зробити з неї підлогу? Для початку здійснюють підготовку поверхні: з неї демонтують старе покриття, потім очищають до основи і грунтують.
Якщо чорнова підлога має перепад висот, його вирівнюють за допомогою цементного розчину. Поки поверхня висихає, рекомендується обробити дошки засобами для захисту від вогню, грибка і бактерій.
Тепер потрібно гідроізолювати поверхню підлоги. Для цього зазвичай використовується щільний поліетилен: він простий у використанні і недорогий.
Після укладання плівки приступають до установки лагів: саме на них стелять підлогу з обрізної дошки. Для їх виготовлення використовують брус з перетином не менше 50 х 100 мм: він здатний витримати навіть серйозні навантаження.
Починати установку лагів потрібно з протилежного від вхідних дверей стіни. Їх висоту слід постійно регулювати за допомогою будівельного рівня.
Оптимальна відстань між лагами - 70-80 див., але якщо товщина дошки складає менше 3 см, краще зменшити крок до 50-60 див. Коли лаги будуть встановлені, можна приступати до укладання підлоги. Цю роботу теж починають у протилежній від вхідних дверей стіни.
Між дошкою і стіною повинна залишатися відстань 0,5-1 див: щілина потрібна для вентиляції і надалі буде приховано за плінтусом.
Укладіть обрізну дошку і прибийте її до лагів за допомогою цвяхів. При укладанні наступної потрібно перевірити, рівно вона лягає. При необхідності підкладіть під дошку шматок картону або фанери. Після закінчення укладання дощок рекомендується виконати шліфування в місцях їхніх стиків, щоб уникнути перепаду висот.
Якщо ви хочете купити в Києві брус, то можете звернутися в нашу компанію. Ми також пропонуємо широкий асортимент інших будівельних матеріалів: цегла, фанеру, ДВП і МДФ-плити, блоки і т. д.

Як визначити вологість пиломатеріалів: візуальний огляд, зважування, народні методи, електровологоміра.
Способи визначення вологості пиломатеріалів. Як визначити вологість пиломатеріалів?


Пиломатеріали нерідко застосовуються для проведення різних будівельних робіт. Якість і довговічність об'єктів, зведених з деревини, у великій мірі залежать від рівня її вологості. Саме тому кожній людині, яка працює з пиломатеріалами, важливо навчитися визначати цей показник.
Методи визначення вологості деревини:
При роботі з пиломатеріалами можна на око визначити, чи достатньо добре вони просушені. Так, якщо при розпилюванні з дощок проступає волога, це свідчить про те, що без просушування їх використовувати не можна. Якщо ж вони кришаться, це свідчить про те, що деревина дуже сильно пересушена.
Дізнатися вологість пиломатеріалів можна і за допомогою зважування.
Для проведення досвіду вам знадобиться зразок деревини, який потрібно покласти на терези і запам'ятати його масу. Потім його слід помістити на годину в піч, розігріту до +100 градусів за Цельсієм, з метою просушування. Після цього зразок знову зважують і від його початкової маси віднімають кінцеву. Результат обчислень потрібно розділити на вагу сухого матеріалу і помножити на 100%, і тоді ви дізнаєтеся відсоток його вологості.
Визначити цей показник можна і за допомогою спеціальних приладів, які називаються електровологоміра. Принцип їх роботи заснований на зміні електропровідності пиломатеріалів. Ці прилади оснащені спеціальними голками, які треба ввести всередину деревини і направити по ним ток. Після цього прилад видасть на екран значення вологості пиломатеріалу.
Існують і народні методи визначення ступеня просушеної деревини.
Так, якщо на зрізі ви проведете лінію хімічним олівцем і вона не стане фіолетовою, це розповість про те, що пиломатеріал добре просушений і може використовуватися.
Звук від стукоту по дереву також вкаже на ступінь вологості. У сирого матеріалу він буде глухим, а у сухого - м'яким і мелодійним.

Які чинники впливають на здатність деревини протистояти механічним навантаженням? Які зміни відбуваються під впливом кліматичних і біологічних факторів? Від чого залежить міцність деревини і виробів з неї?


Які чинники впливають на міцність деревини:
Деревина - популярний матеріал, який має багатовікову історію застосування в будівництві, виготовленні меблів, виробництві підлогових покриттів. Її цінують за бездоганний зовнішній вигляд, що не вимагає доопрацювання, екологічність, низьку теплопровідність, невеликий коефіцієнт розширення. Однією з значущих механічних властивостей деревини є її міцність. Під даним параметром необхідно розуміти здатність матеріалу чинити опір руйнуванню під дією зовнішніх і внутрішніх навантажень.
Ми пропонуємо широкий вибір будівельних матеріалів високої якості, включаючи пиломатеріали для вирішення великого спектру завдань, цемент в мішках, пісок, зварену сітку і т.д.
Зміна властивостей:
Розрізняють кліматичні й біологічні фактори, що впливають на показники міцності деревини та виробів з неї. В першу групу відносять:
Сушку деревини. Вона може бути камерною та повітряною. За якістю виконання ці два види не поступаються один одному. Але при спробі швидко висушити деревину під високою температурою можна легко зіпсувати матеріал, його міцність знизиться, з'являться тріщини.
Перепади температури. У разі її підвищення до 100 градусів міцність деревини знижується. Але даний ефект зникає з відновленням нормальної температури. У замороженому стані матеріал стає міцнішим, що обумовлено з вмістом в ньому вологи, яка перетворюється на лід.
Вода. Дерево можна протримати в річці 30 років без втрати його міцності. Далі починається руйнівний процес - перші шари матеріалу стають м'якими, його міцність знижується і він більше не може протистояти підвищеної вологості. Морська вода, навпаки, покращує механічні властивості деяких порід деревини, наприклад, модрини.
Підвищена вологість і перепади температури впливають не тільки на міцність деревини. Вони створюють ідеальні умови для виникнення різних уражень біологічного походження. Їх поява пов'язана з живими організмами, що негативно впливають на цілісність деревини і показники міцності. До них відносяться комахи, бактерії, гриби, водорості, ракоподібні. Найбільш якісними та безпечними пиломатеріалами є ті, які були виготовлені з деревини, зрубаної і заготовленої взимку, так як в цей час року відсутні паразитуючі організми.

Як тріщини, сучки, крень і інші дефекти деревини впливають на експлуатаційні характеристики соснової дошки. Основні різновиди дефектів соснової дошки. Види дефектів соснової дошки.


Соснова дошка широко використовується як конструкційний і обробний матеріал в будівництві і виробництві меблів. Придбати таку продукцію лісопереробки ви можете в нашій фірмі, яка також реалізує вологостійку фанеру і інші види деревних плит.
Якість соснової дошки багато в чому визначають кількість і розміри вад деревини. Одним з таких дефектів є відсоток нахилу волокон. Чим вище цей показник, тим сильніше обмежено застосування пиломатеріалу в обробних роботах і при зведенні каркасів.
Які ще бувають пороки деревини у соснової дошки?
У число дефектів пиломатеріалу входить відхилення крайок від прямолінійності. Цей недолік ускладнює укладання дошки в стик, обмежуючи застосування таких виробів при влаштуванні настилу і глухих огорож.
Серед дефектів деревини хвойних пиломатеріалів найбільш поширені сучки, які класифікують на: здорові, зрощені, загнили, що випадають.
Залежно від розташування сучки соснових бруса і дошки діляться на кромочні, пластеві і реброві.
Число і розміри дефектів цієї групи мають прямий вплив як на зовнішню привабливість пиломатеріалу, так і на його механічну міцність.
Поряд з сучками серед пороків хвойної деревини поширені тріщини. Їх довжина, глибина, розташування й напрямок визначають приналежність дошки до конкретного сорту.
Крень як дефект хвойних пиломатеріалів є зміна структури деревини, що характеризується ущільненням і потемнінням пізніх річних кілець.
У дошки високих сортів крень допускається при розмірі від 5 до 20% від площі пласту виробів. У пиломатеріалів нижчих категорій якості цей показник не нормується.
Серцевина як дефект соснової дошки проявляється у вигляді рихлості деревини в центрі стовбура. Застосування пиломатеріалів з таким пороком обмежено при зведенні несучих конструкцій.
Грибні поразки соснової дошки погіршують міцнісні характеристики виробу і зменшують його експлуатаційний ресурс. Гранично допустимі розміри такого пороку деревини в залежності від сорту пиломатеріалу нормуються на рівні від 5 до 50% від площі виробу.

В якій послідовності виконується будівництво паркану з обрізної дошки? Горизонтальне і вертикальне кріплення матеріалу.


Як часто оновлювати покриття паркану з дощок? Етапи будівництва паркану з обрізної дошки. Як побудувати паркан з обрізної дошки?
Огорожа з обрізної дошки можна побудувати своїми руками. Різноманітність матеріалу для виготовлення огорожі, легкість його кріплення дозволяють створити свій стиль, унікальну конструкцію, яка не тільки захистить прибудинкову територію від непроханих гостей, але і прикрасить її.
Для вирішення завдання підійдуть дошки з хвойних і листяних порід деревини. В якості опорного елемента можна використовувати сосновий брус, металеві профільні труби. Закріпити дошки можна горизонтально і вертикально. Щоб створити оригінальну огорожу, два варіанти обшивки об'єднують.
Етапи зведення.
Будівництво паркану з обрізної дошки виконується в наступній послідовності:
Розмітка території. Для цього по лінії розміщення огорожі вбивають кутові кілочки, між якими натягується нитка. Далі позначається місце установки опорних стовпів. Необхідно дотримуватися відстань між ними в 2,5-3 м, але не більше, щоб виключити провисання прожілін і деформацію забору в майбутньому.
Установка опор. Спочатку готують котлован необхідної глибини. На дно його засипають щебінь і невелику кількість піску для створення своєрідної подушки. Далі опори встановлюють в підготовлені ями і третину їх заповнюють щебенем. Вільний простір бетонують.
Монтаж обмежувачів. Дозволяють запобігти сповзанню дощок. Для цього до металевих стовпів приварюють куточки, а на дерев'яні опорні конструкції прикручують елементи бруса.
Фіксація дощок. Будівництво горизонтального забору починають з монтажу вертикальних поперечин на рівному відстані одна від одної. Установку обрізних дощок завжди починають зверху. Для вертикальної огорожі до опорних стовпів спочатку прибивають горизонтальні лаги. Дошки обрізають по довжині, після чого фіксують їх між поперечними балками.
Коли паркан буде готовий, всі його дерев'яні елементи необхідно обробити спеціальними розчинами, які забезпечать захист матеріалу від впливу атмосферних опадів, перепадів температури. Спочатку їх покривають антисептиками, після чого фарбою або лаком в 2-3 шари. Оновлення обробки забору з обрізної дошки потрібно виконувати не рідше, ніж один раз на 2 роки.

Переваги та недоліки дошки радіального розпилу: несхильність деформації, зносостійкість, відсутність малюнка і інше. Дошка радіального розпилу: плюси і мінуси.


Від способу розпилювання деревини залежать не тільки її естетичні якості (малюнок, текстура), але і інші, більш важливі характеристики на кшталт стійкості до вологи, деформації і таке інше.
Мова в даному випадку йде про всі пиломатеріали, чи то сосновий брус, дошка або, наприклад, фанера. Один з трьох способів розпилу - радіальний.
Він передбачає проходження площині розрізу безпосередньо через серцевину стовбура дерева. Волокна дощок, одержуваних таким способом, будуть йти вздовж напрямку річних кілець.
Переваги дощок радіального розпилу.
В першу чергу варто виділити хорошу стійкість до зовнішніх впливів. Дошки слабо зношуються навіть з часом і не деформуються.
Коефіцієнт всихання у матеріалів радіального розпилу становить 0,19%, розбухання - 0,2%. Ці параметри мінімум в 2 рази менше, ніж у дощок тангенціального розпилу (відповідно, матеріали радіального розпилу більш стійкі до впливу вологи, що для деревини вкрай важливо).
На пласті (мова йде про поздовжню широку сторону матеріалу) дошки радіального розпилу присутні тільки тверді волокна, що говорить про її зносостійкость.
До речі, процес всихання і розбухання у виробів радіального розпилу йде по ширині волокон. Отже, при монтажі паркету, блок-хауса, вагонки, інших оздоблювальних матеріалів щілини будуть практично відсутні (матеріали тангенціального розпилу такою перевагою не володіють).
Відмінною рисою дощок є також підвищена міцність і твердість і, отже, довговічність.
Недоліки дощок радіального розпилу.
Стосуються вони переважно естетичних властивостей. По-перше, у виробів відсутній характерний малюнок деревини (текстура). Через це навіть при фарбуванні дощок можна підкреслити фактуру.
По-друге, дошки радіального розпилу не піддаються брашіровці (спосіб обробки деревини, при якому видаляються м'які волокна для появи яскраво вираженою, красивою структури річних кілець).

ТОВ «ЕРАЛІС» вже 14 років займається реалізацією пиломатеріалів вищої якості. Ми завжди пропонуємо конкурентні ціни та оперативну доставку при необхідності. В асортимент нашої продукції входить велика кількість будматеріалів, які допоможуть реалізувати будь-які ваші ідеї.
  Перевагами нашої компанії є:
  • низькі ціни, завдяки чому будматеріали доступні широкому колу споживачів;
  • висока якість продукції, яка відповідає прийнятим стандартам;
  • досвідчені співробітники, які допоможуть вибрати відповідні матеріали;
  • оперативна доставка в зазначені терміни;
  • гарантія на реалізований товар;
  • 14-річний досвід роботи і велику кількість постійних клієнтів.
  У штаті працюють тільки досвідчені співробітники, які допоможуть вибрати відповідний матеріал і підкажуть найбільш вигідні умови співпраці. Широка сфера використання, екологічність і доступна ціна обумовлюють затребуваність обрізних дощок. Щоб замовити дану продукцію за доступною ціною, достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сторінці «Контакти» і узгодити час самовивозу або доставки.

В нашої діяльності є тільки одне обмеження, - на експорт замовлення НЕ виготовляємо!

Tags: дошка ціна київ, купити дошку обрізну в киеве, дошка обрізна київ, купити дошку обрізну київ, дошка обрізна України, дошка обрізна в Україні