ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ НА ГОЛОВНУ
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56
(067) 407-43-90

ДСП плита шліфована Swisspan

Розмір ДСП плитиЦіна розд. за листЦіна гурт. від 3 пачокКількість листів в пачці
2750*1830*10 мм. 2 гатунокДоговірнаДоговірна20
2440*1830*15 мм. 2 гатунокДоговірнаДоговірна15
2440*1830*16 мм. 2 гатунокДоговірнаДоговірна14
3500*1750*16 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна10
2750*1830*16 мм. 2 гатунокДоговірнаДоговірна12
2750*1830*18 мм. 2 гатунокДоговірнаДоговірна11

ДСП плита шліфована Kronospan

Розмір ДСП плитиЦіна розд. за листЦіна гурт. від 3 пачок
2800*2070*16 мм. 2 гатунокДоговірнаДоговірна
2800*2070*18 мм. 2 гатунокДоговірнаДоговірна

ДСП плита шліфована.

Розмір ДСП плитиЦіна розд. за листЦіна гурт. від 3 пачок
2750*1830*10 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна
2440*1830*15 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна
2750*1830*15 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна
2440*1830*16 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна
2750*1830*16 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна
2750*1830*18 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна
2800*2070*16 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна
2800*2070*18 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна
2800*2070*22 мм. 1 гатунокДоговірнаДоговірна
дсп 18 мм.
дсп 18 мм.
дсп 16 мм.
дсп 16 мм.

ПЛИТИ ДСП.

Деревно-стружкові плити ДСП виготовлені методом гарячого плоского пресування деревних частинок, змішаних з в'яжучим (фенол - формальдегіду смолою), використовуються для виробництва меблів, в будівництві. Застосування плит для конкретних видів конструкцій встановлюється у відповідних стандартах і технічних умовах.

Переваги ДСП

. Висока міцність, жорсткість, однорідність, легкість в обробці, немає сучків, внутрішніх порожнин та тріщин. Для житлових приміщень ДСП виготовляється з низьким вмістом смол, всі зрізи надійно закочуються якісної ПВХ або АBS кромкою.

Недоліки ДСП

. Розбухання, - торці деталей обробляють кромкою, оскільки на зрізі плити ДСП волога може потрапити всередину. Найважче натуральної деревини, поступається їй в міцності. Є обмеження в дизайні меблів з ДСП. Неможливо використовувати для гнутих і різьблених декоративних елементів.

Вимоги до ДСП:

Відхилення від прямолінійності кромок не повинно бути більше 2 мм.
Відхилення від перпендикулярності крайок ДСП не повинно бути більше 2 мм. на 1000 мм. довжини кромки.
Перпендикулярність крайок може визначатися різницею довжин діагоналей пласти, яка не повинна бути більше 0,2% довжини ДСП.
ДСП виготовляються з застосуванням синтетичних смол, дозволених Міністерством охорони здоров'я.
Вміст шкідливих хімічних речовин, що виділяються плитами в виробничих приміщеннях, не повинна перевищувати гранично допустимих концентрацій, затверджених органами охорони здоров'я для повітря робочої зони виробничих приміщень.
В умовах експлуатації кількість хімічних речовин, що виділяються ДСП, не повинно перевищувати у навколишньому середовищі гранично допустимих концентрацій, затверджених органами охорони здоров'я для атмосферного повітря.
ДСП плити зберігають в закритих приміщеннях в горизонтальному положенні в штабелях висотою до 4,5 м., Що складаються з стоп, розділених брусками - прокладками товщиною і шириною не менше 80 мм. і довжиною не менше ширини плити ДСП.
Допускається різниця товщини прокладок, використовуваних для однієї стопи - 5мм.
Бруски - прокладки укладають поперек плит ДСП з інтервалами не більше 600 мм. в одних вертикальних площинах.
Відстань від крайніх брусків - прокладок до торців плити не повинна перевищувати 250 мм.

ДВП і ДСП: основні особливості матеріалів. Міцність, довговічність, вологостійкість і т.д. Сфери застосування кожного матеріалу.


ДСП і ДВП: властивості і застосування матеріалів.
Властивості і застосування деревно-стружкових і деревно-волокнистих плит.
Деревно-стружкові і деревно-волокнисті плити - одні з найбільш затребуваних деревних матеріалів. Вони активно використовуються в ремонтної, будівельної і безлічі інших сфер. При бажанні замовити листові пиломатеріали ви можете в нашій компанії. Які ж властивості і сфери застосування ДВП і ДСП?
Основні особливості матеріалів.
Деревно-стружкові плити виробляють шляхом пресування під тиском (зазвичай до 5 МПа) суміші, що складається з тирси і стружок, а також немінеральних сполучних речовин. Паралельно її нагрівають до температури близько 200 градусів. Також при виробництві можуть використовуватися різноманітні добавки, що впливають на підсумкові показники матеріалу, наприклад, на стійкість до механічного впливу. ДСП характеризуються високою міцністю, але відрізняється простотою обробки. Це досить довговічний матеріал: термін його служби складає 10 років і більше. Він має стійкість до гниття і грибку. З цього матеріалу виготовляють погонажні вироби, системи огорож, меблі, міжкімнатні двері, внутрішні перегородки, покрівельну обшивку, опалубку і т.д.
Для виробництва деревно-волокнистих плит використовуються деревні волокна, які піддаються сушці або гарячого пресування. Компоненти скріплюють за допомогою різних речовин, що пов'язують (при цьому теж можуть бути застосовані спеціальні добавки). ДВП характеризується вологостійкістю. Він має меншу міцність в порівнянні з деревно-стружкових плит, тому не може використовуватися для зведення перегородок і перекриттів. Також ДВП відрізняється дешевизною і легкістю догляду: для збереження зовнішнього вигляду протягом тривалого часу його досить покрити лаком. Матеріал застосовують для теплоізоляції вентиляційних труб і технічних коробів, зведення опалубки, виготовлення міжкімнатних дверей і меблів, внутрішнього оздоблення приміщень та транспортних засобів і т.д.

Що таке ДСП, етапи виробничого процесу з виготовлення, види ДСП, класифікації матеріалу, його використання. Види та галузі застосування деревинно-стружкових плит.


ДСП - це матеріал, отриманий пресуванням подрібненої некондиційної деревини або відходів виробництва (стружки, тирси), змішаними зі спеціальними сполучними речовинами.
Матеріал був винайдений у Німеччині на початку 30-х років минулого століття, відтоді не втрачає своєї затребуваності.
Виробництво проходить кілька етапів:
висушування сировини;
з'єднання його зі сполучною речовиною;
закладка отриманої маси у спеціальні форми;
тривале пресування з підігрівом;
поступове охолодження;
обрізка листів за потрібними розмірами;
їх шліфування;
ретельна обробка торців листового матеріалу.
Які бувають деревно-стружкові плити.
Розрізняють:
Звичайні (будівельні):
Мають шліфовану поверхню. Зовні не дуже презентабельні. Використовуються для чорнових робіт у будівництві (чорна підлога, зведення перегородок та ін.) та меблевому виробництві (виготовляють деталі, які не видно, знаходяться під оббивкою). Мають найбільш доступну вартість.
Ламіновані (ЛДСП):
Мають додатковий декор (паперовий шар, частіше з надрукованим узором, що імітує коштовні породи дерев, просочений спеціальними смолами), що має досить високу зносостійкість. Використовується для виготовлення недорогих меблів, зокрема кухонь.
Вологостійкі:
Мають додаткове просочення, яке знижує поглинання матеріалом вологи.Використовують для виготовлення меблів для вологих приміщень (наприклад, ванної кімнати) та у будівництві (при зведенні вуличних конструкцій).
Екструзійні:
Матеріал, що використовується для звукоізоляції.
Також ДСП класифікують за:
Міцністю. Видокремлюють два класи: Р1 -загального призначення (для чорнових конструкцій) та Р2 - (для виробництва меблів та споруд усередині приміщень).
За структурою. Розрізняють звичайну (використовують у будівництві) та дрібноструктурну (призначену для подальшого ламінування).
Обробці поверхні. Шліфований та нешліфований (НШ) матеріал.
Якість поверхні. Розрізняють 1 та 2 сорти та не сортовий матеріал.
Клас емісії. ДСП має у складі смоли, що виділяють шкідливий для організму людини формальдегід. Бувають плити від Е0,5 до Е4. Найбільш безпечні Е0,5 та Е1.

Основні сфери застосування.
Як виготовляють і де застосовують деревно-стружкові плити.


Деревно-стружкові плити (ДСП) - це листовий композиційний матеріал, зручний, технологічний і недорогий.
До переваг ДСП можна віднести міцність, довговічність, зносостійкість, простоту і легкість обробки, біологічну стійкість.
Такі експлуатаційні характеристики обумовлюють досить широке використання матеріалу в ряді сфер людської діяльності.
Виробництво деревостружкових плит.
Для виготовлення матеріалу використовують відходи обробки деревини і некондицию. Процес виробництва включає в себе кілька етапів:
Підготовку сировини. З подрібненої кускової деревини виготовляють стружку, яку потім просівають. Занадто великі фракції повертаються на повторне подрібнення, а відповідні надходять в подальшу роботу.
Змішування стружки з синтетичною смолою (яка виступає в ролі сполучного компонента).
У спеціальному обладнанні смола розпорошується і у вигляді дрібних крапель осідає на стружці, яка знаходиться в потоці повітря.
Формування шару потрібної товщини. З цією метою використовують дозатор, який викладає необхідну кількість суміші.
Попереднє пресування в вібропресі.
Основне пресування в гідропресі (проводиться при температурі 150 градусів). Під тиском матеріал ущільнюється, а висока температура сприяє затвердінню смоли.
Охолодження отриманих плит потоками повітря.
Вистоювання плит в стопах (для зняття внутрішньої напруги).
Шліфування і розкрій листів ДСП.
Маркування та упаковку матеріалу.
Області використання.
Найбільш часто деревно-стружкові плити застосовують в будівництві, а також у виробництві меблів. Таким чином, ДСП використовують для:
обшивки стін всередині приміщень;
виготовлення підстилаючого шару підлоги;
підшивки чорнової стелі;
обшивки покрівлі;
зведення перегородок;
споруди зйомної опалубки;
будівництва огороджень;
виробництва корпусних меблів;
виготовлення невидимих ​​меблевих деталей;
виробництва міжкімнатних дверей;
виготовлення підвіконь;
виробництва тари;
виготовлення деяких погонажних виробів.

Що таке шпон, його застосування, технологія виробництва, етапи процесу, види шпону та особливості їх виготовлення. Виробництво шпону: технологія процесу, його етапи.


Шпон (нім. - "тріска") - це тонкі пластини деревини, отримані в результаті обробки на спеціальних верстатах підготовлених колод.
Область застосування матеріалу досить широка. Шпон використовують для обробки меблевих фасадів, полотен дверей, облицювання ДСП та МДФ плит, фанери, виготовлення сувенірної продукції та ін.
Шпоновані вироби зовні практично не відрізняються від вироблених із масиву, проте їх вартість набагато нижча.
Крім того, з одного кубометра деревини можна отримати близько 5 - 6 тисяч квадратних метрів шпону, що допомагає зберегти дерева.
Технологія виробництва.
Шпон виготовляють лише з якісної сировини.
Процес здійснюється за кілька етапів:
з відібраних колод знімають кору і розпилюють їх на частини (кругляки);
деревину пропарюють, відмочують у гарячій воді (для набуття м'якості, податливості, надання певного кольору);
заготівлі відправляють на спеціальні верстати для отримання зрізів;
пластини сушать, сортують, формують у пачки та обрізають.
Шпон може бути:
Лущеним.
Отримують його з кругляків (переважно листяних дерев: осики, берези, дуба, вільхи), які затискають у верстаті з торців і обертають, зрізаючи за допомогою спеціального ножа пласти завтовшки 1-5 мм. Це найдешевший матеріал.
Струганим.
Використовують заготівлі (бруски). Сировина - береза, сосна, бук, ялиця.Для отримання зрізів (стружки) з різними текстурами виставляють бруски під різними кутами до ножів.
При цьому отримують зрізи кількох видів: радіальні (малюнок на пластині - річні кільця та прямі лінії), напіврадіальні (паралельні смуги), тангенціальні (криві лінії), тангенціально-торцеві (кола або еліпси). Товщина пластин коливається від 4 до 10 мм.
Пиляним.
Для його виробництва використовують квадратні або круглі заготовки, обробляючи їх спеціальними пилками. Однак утворюється багато відходів. В результаті одержують матеріал 5-12 мм завтовшки. Як сировину переважно використовують хвойні породи дерев.

Поклейка шпалер на ДСП: корисні поради. Підготовка поверхні, виконання розмітки, приготовлення клею, поклейка.


ДСП - один з найпопулярніших матеріалів, які використовуються для внутрішнього оздоблення приміщень. До його основних переваг можна віднести міцність і довговічність. Іноді виникає потреба у поклейці шпалер на ДСП. Як це зробити? Порядок дій.
Зазвичай ДСП кріпляться до поверхні стіни за допомогою шурупів. Важливо, щоб їх капелюшки були втоплені в плиту хоча б на 1 мм углиб. Інакше вони виступатимуть під шпалерами. Також їх необхідно покрити масляною фарбою або оліфою. Завдяки цьому вдасться уникнути появи плям корозії на шпалерах. Плити ДСП зазвичай розташовуються не впритул один до одного. Між ними є стики 1-2 мм. Щоб випадковий тиск на такі ділянки не призвело до розриву шпалер, їх потрібно закласти (краще використовувати для цього грунтовку з антисептичними компонентами у складі), а потім зашпаклювати. Також плити рекомендується закріпити додатковими шурупами: це гарантує їх нерухомість і збереження шпалер. Перед поклейкою поверхню ДСП слід ретельно очистити від старого декоративного покриття, пилу та інших забруднень. Щоб покращити адгезію зі шпалерами, плити рекомендується заґрунтувати. Коли грунт висохне, слід виконати на стіні розмітку, провівши вертикальні лінії з кроком, що дорівнює ширині рулону шпалер. Це дозволить поклеїти полотно максимально рівно. Далі розчиніть клей, що підходить для шпалер. Наносити склад потрібно або тільки на стіну, або на стіну, і на полотно.Перший варіант дій підходить для флізелінових шпалер, а другий – для паперових. У будь-якому випадку краще заздалегідь ознайомитись із рекомендаціями виробника. Після цього потрібно прикласти полотно до верхньої частини стіни та розгладити його у напрямку вниз. Надлишки клею, що виступають з-під шпалер, потрібно відразу ж видаляти ганчіркою. Так само клеять інші полотна.


Наша компанія пропонує широкий асортимент будівельних матеріалів. Крім деревних матеріалів ви зможете замовити у нас цемент у мішках, цеглу, щебінь та багато іншого.


При необхідності робимо прямолінійне різання.