ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ НА ГОЛОВНУ
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56
(067) 407-43-90

Вироби з дуба: брус, дошка, лофт.

Вироби з дуба. Гатунок 2/3 свіжопил:Брус дубовий 3,0 метра - Договірна
Дошка дубова необрізна 3,0 метра - Договірна
Лофт меблевий - під замовлення, ціна договірна.
Дубове укріплення берега - під замовлення, ціна договірна.

Доставляємо по Києву і області.
дубова дошка
дубовий лофт
дубовий брус
дошка дубова
брус дубовий
поперек дубовий

Дубові пиломатеріали: які основні переваги вони мають і для яких цілей можуть застосовуватися. Що необхідно знати про дубові пиломатеріали? Дубові пиломатеріали: переваги та застосування.


Дубова деревина здавна використовується для виробництва пиломатеріалів, які мають досить широку сферу застосування.
Головні характеристики дубових пиломатеріалів.
До їх переваг перш за все потрібно віднести високу міцність. Дубовий брус здатний витримувати будь-які навантаження: і опорні, і ударні, і динамічні, і статичні. Саме тому він досить широко застосовується у будівництві та оздобленні будинків. Крім того, пиломатеріали з цієї деревини мають велику щільність.
Дубові обрізні дошки часто використовують для облаштування підлоги, на якій у процесі експлуатації не утворюватимуться вм'ятини, тріщини, подряпини і вибоїни.
Підлога з дубових дощок зможе зберегти свій первісний вигляд протягом довгих десятиліть. Практично не розтріскуються, а з кожним роком їх стійкість тільки збільшується. Ще однією перевагою дубових пиломатеріалів є привабливий зовнішній вигляд. Вони мають гарну структуру і вишуканий золотистий відтінок із сріблястими прожилками. Саме тому вони не вимагають ніякої декоративної обробки, досить просто покрити їх лаком. До недоліків дубових пиломатеріалів перш за все слід віднести високу вартість, але вона окупається в процесі тривалого терміну їхньої служби.
Також вони досить важкі, через що при будівництві потрібно створювати потужні опори для балок. Крім того, міцність та твердість дубових пиломатеріалів нерідко викликають складності при їх обробці. При їх розпилюванні доводиться прикладати досить великі зусилля. Дубові пиломатеріали відмінно підходять як для зовнішніх, так і для внутрішніх оздоблювальних робіт. Також вони широко використовуються при виготовленні меблів із високими експлуатаційними якостями.