ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ НА ГОЛОВНУ
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56
(067) 407-43-90

Керамічні блоки

Переваги керамічних блоків 2NF перед рядовою цеглою:

Великоформатні блоки містять всі вище зазначені якості та:

КЕРАМОБЛОК ЗІ СКЛАДУ В КИЄВІ.
Вид керамоблокаштук на піддоніЦіна грн./шт.
2 NF Теплокерам (Керамейя), М100280 - 355Договірна
2 NF Керамбуд, М175184Договірна
блок 2NF
блок 2NF
види блоков
види блоків

Керамоблок: що собою представляє цей матеріал, якими негативними і позитивними якостями він володіє. Керамоблок: що це, плюси і мінуси використання.
Керамоблоками називають будівельний матеріал, який виготовляється з глини з додаванням тирси. Їх змішують один з одним, після чого обпалюють. В результаті вигоряння тирси утворюють безліч мікрощілинніх отворів.
Особливості керамоблоков.
Одним з головних переваг цього матеріалу є екологічність. Керамоблоки не виділяють ніяких речовин, які могли б завдати шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людини.
Вони випускаються у великих розмірах, що дозволяє звести до мінімуму кількість стиків при зведенні будинків, скоротити обсяг розчину для кладки і зменшити час, що витрачається на будівництво. Завдяки пористій структурі керамоблоки виходять легкими, що полегшує процес їх транспортування і сприяє зниженню навантаження на фундамент.
Вони забезпечують відмінну тепло- і звукоізоляцію, а також добре пропускають повітря , що сприяє створенню оптимального мікроклімату в приміщенні.
Ще одна перевага керамоблоков полягає в тому, що вони практично не піддаються впливу вогню.
до переваг цього будівельного матеріалу слід віднести також здатність до витримування високих навантажень і стійкість до перепадів температур.
Завдяки з'єднанню шип-паз процес їх монтажу значно спрощюється, причому їх межі, стикуясь один з одним, утворюють теплової замок.
Серед недоліків керамоблоков слід наголосити на необхідності армування кладки. Воно потрібне для того, щоб запобігти деформації і руйнуванню цього матеріалу в процесі експлуатації. Так як керамоблоки вбирають вологу, потрібно уникати попадання на них води в процесі будівництва і транспортування. Крім того, вони досить складно піддаються розпилюванню і вимагають застосування спеціальної пилки.