ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ НА ГОЛОВНУ
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56
(067) 407-43-90

Керамзит фасований, фракціоний

Керамзит – це пористий будівельний матеріал пористої будови, екологічно чистий утеплювач.



В даний час пропонуємо керамзит фракції 10*20 мм.:


За мішок (0,06 куб.м.) - 188,80 грн.


За тону - 3209,60 грн.



Керамзит застосовують як заповнювач для легких бетонів і в якості теплоізоляційного матеріалу у вигляді засипок.
До складу керамзиту входить тільки глина, тому цей будівельний матеріал є екологічно чистим і безпечним природним матеріалом.
Керамзит з плином часу не розкладається, не виділяє токсичні речовини.
Керамзит (або керамзитовий щебінь) – це легкий заповнювач, який використовується у будівництві. Він провадиться шляхом випалу глиняних матеріалів у спеціальних печах. В результаті випалу утворюється пористий матеріал із закритими повітряними порожнинами, які надають йому легкості та стійкості до механічних впливів.
Керамзит має низку переваг перед іншими заповнювачами, такими як гравій або щебінь. Він легший і менш щільний, що робить його більш економічним у використанні. Крім того, він має гарну теплоізоляційну здатність, що робить його корисним для будівництва будинків та будівель з покращеною теплоізоляцією.
Керамзит також використовується як підкладка для рослин, так як він забезпечує хорошу вентиляцію кореневої зони рослин і утримує вологу. Він може бути використаний для вирощування рослин у гідропонних системах, де рослини ростуть у воді без ґрунту.
Керамзит може бути також використаний як матеріал для створення легкої залізобетонної конструкції.



Цінність керамзиту також доповнюється такими властивостями:

Негорючий;
Водостійкий;
Звукоізоляційний;
В ньому не живуть гризуни!
Якість керамзиту залежить головним чином від якості вихідної сировини (глини) і від того, наскільки точно дотримувалася технологія виробництва.

Якість керамзиту також визначається об'ємною вагою (маркою за насипною густиною) і міцністю.
Саме на ці показники варто звертати особливу увагу при виборі керамзиту.
Чим менше вага керамзиту, - тим він краще, більш якісний (якщо порівнювати керамзит однієї і тієї ж фракції).
варіант застосування керамзиту
керамзит фасований

Керамзит: що являє собою цей матеріал, якими особливостями володіє, для чого використовується, де застосовується? Керамзит: властивості, характеристики, область застосування.
"Керамзитом" називається будівельний матеріал, для отримання якого використовують особливий сорт легкоплавкої глини. Вона є екологічно безпечною, не має ніяких сторонніх домішок.
Що потрібно знати про керамзиті.
Для його виробництва легкоплавку глину обпалюють в печах при великому тиску і високих температурах, в результаті чого вона закипає і перетворюється в бульбашки-гранули. Вони мають пористу структуру, гладку поверхню і різні розміри, від яких безпосередньо залежить їх область застосування.



Гранули керамзиту величиною 5 -10 мм грають роль заповнювача бетонних розчинів, використовуються при проведенні робіт з утеплення фундаментів і фасадів, задіюються при виготовленні теплих і легких керамзитоблоков.
Крім того, вони застосовуються в промислових фільтрах для очищення води, з метою оформлення парків, клумб, доріжок, галявин і фонтанів.
Сфера застосування гранул величиною 10-20 мм теж дуже велика. Вони відмінно підходять для використання в ролі дренажу для рослин, служать утеплювачем дахів, горищ і перегородок, задіюються в процесі заливки підлог.
Крім того, керамзитом такого розміру зміцнюють траншеї для прокладки труб і забезпечують їм захист від корозії.
Гранули розміром 20-40 мм знайшли застосування у виробництві легкого товарного бетону. Також вони застосовуються там, де є потреба у товстий шар утеплювача: на дахах будинків і на горищах, на фундаментах різного будівель