ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ ГОЛОВНА
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56

Керамзит

Керамзит – це пористий будівельний матеріал пористої будови, екологічно чистий утеплювач.В даний час пропонуємо керамзит фракції 10*20 мм.:


За мішок (0,05 куб.м.) - Договірна


За тону - ДоговірнаКерамзит застосовують як заповнювач для легких бетонів і в якості теплоізоляційного матеріалу у вигляді засипок.
До складу керамзиту входить тільки глина, тому цей будівельний матеріал є екологічно чистим і безпечним природним матеріалом.
Керамзит з плином часу не розкладається, не виділяє токсичні речовини.

Цінність керамзиту також доповнюється такими властивостями:

Негорючий;
Водостійкий;
Звукоізоляційний;
В ньому не живуть гризуни!
Якість керамзиту залежить головним чином від якості вихідної сировини (глини) і від того, наскільки точно дотримувалася технологія виробництва.

Якість керамзиту також визначається об'ємною вагою (маркою за насипною густиною) і міцністю.
Саме на ці показники варто звертати особливу увагу при виборі керамзиту.
Чим менше вага керамзиту, - тим він краще, більш якісний (якщо порівнювати керамзит однієї і тієї ж фракції).
варіант застосування керамзиту
керамзит фасований

Керамзит: що являє собою цей матеріал, якими особливостями володіє, для чого використовується, де застосовується? Керамзит: властивості, характеристики, область застосування.
"Керамзитом" називається будівельний матеріал, для отримання якого використовують особливий сорт легкоплавкої глини. Вона є екологічно безпечною, не має ніяких сторонніх домішок.
Що потрібно знати про керамзиті.
Для його виробництва легкоплавку глину обпалюють в печах при великому тиску і високих температурах, в результаті чого вона закипає і перетворюється в бульбашки-гранули. Вони мають пористу структуру, гладку поверхню і різні розміри, від яких безпосередньо залежить їх область застосування.
Серед головних переваг керамзиту слід виділити такі:
Пожежна безпека.
Тривалий термін експлуатації.
Відсутність неприємного запаху.
Стійкість до атмосферних впливів і вологи.
Міцність.
Невисоку теплопровідність.
Морозостійкість.
Невелика вага.
Значну насипну щільність.
Гранули керамзиту величиною 5 -10 мм грають роль заповнювача бетонних розчинів, використовуються при проведенні робіт з утеплення фундаментів і фасадів, задіюються при виготовленні теплих і легких керамзитоблоков.
Крім того, вони застосовуються в промислових фільтрах для очищення води, з метою оформлення парків, клумб, доріжок, галявин і фонтанів.
Сфера застосування гранул величиною 10-20 мм теж дуже велика. Вони відмінно підходять для використання в ролі дренажу для рослин, служать утеплювачем дахів, горищ і перегородок, задіюються в процесі заливки підлог.
Крім того, керамзитом такого розміру зміцнюють траншеї для прокладки труб і забезпечують їм захист від корозії.
Гранули розміром 20-40 мм знайшли застосування у виробництві легкого товарного бетону. Також вони застосовуються там, де є потреба у товстий шар утеплювача: на дахах будинків і на горищах, на фундаментах різного будівель