ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ НА ГОЛОВНУ
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56
(067) 407-43-90

Пісок річковий та яружний фасований і навалом.

Пісок фасований, річковий та яружний в мішках по 45 кг.


Вартість одного мішка без доставки - 41,00 грн.



Що таке будівельний пісок. Особливості класифікації за походженням. Які є види будівельного піску. Різновиди будівельного піску і їх характеристики.


"Будівельним піском" називають сипучий матеріал неорганічної природи, частинки якого не перевищують 5 мм. Він являє собою пухку суміш різних мінералів: кварцу, слюди, польового шпату тощо, - тобто частинок гірських порід, які утворюються в результаті природного руйнування останніх. Матеріал активно використовується в будівництві в якості наповнювача для будівельних сумішей.
Є велика кількість різновидів даного матеріалу. І класифікувати їх можна по-різному.
Найбільш популярною є класифікація за походженням (тобто за місцем видобутку).

Особливості річкового піску.


аний матеріал добувають з дна річок. Він дуже чистий, практично немає глиняних включень і каменів. Пояснюється це тим, що річковий пісок знаходиться під постійним впливом поточної води, яка і змиває всі домішки.
Розміри піщинок можуть бути від 0,7 до 3,5 мм. А щільність становить приблизно 1500 кг/куб. м. Матеріал володіє відмінними водонепроникними властивостями, не схильний до дії мікроорганізмів. Для здоров'я людини розглядається матеріал абсолютно нешкідливий, також володіє відмінними звукоізоляційними властивостями.Річковий пісок активно використовується для приготування будівельних розчинів, асфальтобетонної суміші та ін.
Особливості кварцового піску.
Кварц - досить поширений в природі мінерал. І при його дробленні (штучному або природному) отримують кварцовий пісок. Розміри частинок такого матеріалу коливаються в межах від 0,05 мм до 3 мм. Матеріал має багато сторонніх включень: титан (надає піску червонуватий відтінок), залізо (бурий відтінок) і ін. Щільність становить приблизно 2700 кг/куб. м. Даний матеріал також відрізняється підвищеною вогнестійкістю, плавиться при температурі +1050 градусів за Цельсієм.
Тому кварцовий пісок активно використовують для виготовлення вогнетривких матеріалів. В основному з кварцового піску виробляють різні види плиток, цегли, а також його використовують як антиковзний засіб в дорожніх роботах.
Є й інші різновиди. Наприклад, кар'єрний пісок (щільність 1800 кг/куб. м) має багато домішок, у його складі можуть бути великі частинки каміння, глини, пилу та ін. Зазвичай його використовують для приготування асфальтобетонних сумішей, дренажу та ін.
пісок навалом
пісок насипом

Чим відрізняються різні види піску залежно від їхнього походження та способу видобутку. Який пісок найкращий для того чи іншого виду будівельного розчину. За якими критеріями вибирається пісок для приготування розчинів.


Пісок належить до будівельних матеріалів, що найбільш широко застосовуються. Він може бути у вигляді осадової гірської породи природного походження або штучно створеним матеріалом.
Його основне призначення – служити дрібним заповнювачем у процесі виготовлення бетону та цементного розчину для різних цілей.
Різноманітність пісочних видів в залежності від їх призначення вимагає такої ж ретельності у виборі матеріалу, як, наприклад, підбір бруса при теслярських або столярних роботах.
Види піску, що залежать від походження, складу та розміру його фракцій.
Піски природного походження за розміром своїх піщин бувають:
тонкозернистими з розміром уламків від 0,05 до 0,1 мм;
дрібнозернистими з фракціями в межах від 0,1 до 0,25 мм;
середньозернистими з піщинками від 0,25 до 0,5 мм;
крупнозернистими з розміром уламків від 0,5 до 1 мм;
крупнозернистими, чиї фракції досягають розмірів до 2 мм.
За місцем походження та методом видобутку піски класифікуються у вигляді:
кар'єрних, які видобуваються за допомогою розробки родовищ піску та поділяються на миті та сіяні;
річкових, що видобуваються в руслах річок і відрізняються чистотою і рівномірністю великих фракцій;
морських, що також відрізняється однорідністю піщинок, але часто вимагає додаткового очищення;
важких штучних, які виходять у процесі механічного дроблення граніту, мармуру, вапняку, туфу, пемзи чи шлаків різного походження.
Будівельні розчини, види яких визначаються розмірами піщаних зерен, що застосовуються.
Вимоги ДСТУ 28013-98 мають на увазі поділ цементно-піщаних будівельних розчинів на:
кладочні;
облицювальні;
штукатурні.
При цьому для кожного виду розчинів встановлюється максимальний розмір насіння:
розчин кладки вимагає крупності піщаних фракцій в межах 2,5 мм;
розчин для чорнової штукатурки передбачає аналогічний розмір піщаних зерен;
для фінішної штукатурки необхідні вже дрібніші піщинки розміром 1,25 мм;
такий же пісок потрібен і для облицювальних робіт.