ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ ГОЛОВНА
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56

Пісок річковий та яружний фасований і навалом.

Пісок фасований, річковий та яружний в мішках по 50 кг.


Вартість одного мішка без доставки - Договірна. За тону - Договірна.

Річковий пісок навалом (не фасований).


Вартість тони піску з доставкою - договірна, в залежності від адреси вивантаження.

Річковий пісок СУХИЙ в бегах по 1 тонні (фракція від 0,6 мм. До 1 мм.).

Вартість 1 тонни піску без доставки - Договірна.

Що таке будівельний пісок. Особливості класифікації за походженням. Які є види будівельного піску. Різновиди будівельного піску і їх характеристики.
"Будівельним піском" називають сипучий матеріал неорганічної природи, частинки якого не перевищують 5 мм. Він являє собою пухку суміш різних мінералів: кварцу, слюди, польового шпату тощо, - тобто частинок гірських порід, які утворюються в результаті природного руйнування останніх. Матеріал активно використовується в будівництві в якості наповнювача для будівельних сумішей.
Купити пісок, а також інші будматеріали ви можете у нас.
Є велика кількість різновидів даного матеріалу. І класифікувати їх можна по-різному.
Найбільш популярною є класифікація за походженням (тобто за місцем видобутку).
Особливості річкового піску.
Даний матеріал добувають з дна річок. Він дуже чистий, практично немає глиняних включень і каменів. Пояснюється це тим, що річковий пісок знаходиться під постійним впливом поточної води, яка і змиває всі домішки.
Розміри піщинок можуть бути від 0,7 до 3,5 мм. А щільність становить приблизно 1500 кг/куб. м. Матеріал володіє відмінними водонепроникними властивостями, не схильний до дії мікроорганізмів. Для здоров'я людини розглядається матеріал абсолютно нешкідливий, також володіє відмінними звукоізоляційними властивостями.Річковий пісок активно використовується для приготування будівельних розчинів, асфальтобетонної суміші та ін.
Особливості кварцового піску.
Кварц - досить поширений в природі мінерал. І при його дробленні (штучному або природному) отримують кварцовий пісок. Розміри частинок такого матеріалу коливаються в межах від 0,05 мм до 3 мм. Матеріал має багато сторонніх включень: титан (надає піску червонуватий відтінок), залізо (бурий відтінок) і ін. Щільність становить приблизно 2700 кг/куб. м. Даний матеріал також відрізняється підвищеною вогнестійкістю, плавиться при температурі +1050 градусів за Цельсієм.
Тому кварцовий пісок активно використовують для виготовлення вогнетривких матеріалів. В основному з кварцового піску виробляють різні види плиток, цегли, а також його використовують як антиковзний засіб в дорожніх роботах.
Є й інші різновиди. Наприклад, кар'єрний пісок (щільність 1800 кг/куб. м) має багато домішок, у його складі можуть бути великі частинки каміння, глини, пилу та ін. Зазвичай його використовують для приготування асфальтобетонних сумішей, дренажу та ін.

пісок навалом
пісок насипом