ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ ГОЛОВНА
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56

АНТИГОЛОЛЕДНІ РЕАГЕНТИ: СІЛЬ ТЕХНІЧНА, ПІЩАНО-СОЛЬОВА СУМІШ, БІШОФІТ

Сіль технічна для боротьби зі снігом і льодом.
Ціна за 1 тонну - 2350,00 грн.
В мішках по 50 кг.

Технічна сіль - це мінеральна речовина переважно білого кольору, без запаху і стороннього присмаку, не токсичне. Хлористий натрій - основний елемент солі - становить приблизно 97% в загальному складі. Застосування солі для антігололедних заходів. Дорожня сіль вже протягом довгого часу застосовується в якості антиожеледного покриття автомобільних трас і пішохідних тротуарів в зимовий період часу і дозволяє значно знизити ризик травматизму та дорожньо-транспортних пригод.
Всілякі протиожеледних реагенти, створені на основі технічної солі, вимагають певних кліматичних умов і, як правило, їх вартість вище, ніж того ж природного концентрату, але в плані екології - реагенти більш кращі.
Продаємо сіль в мішках по 50 кг.
Мінеральний концентрат слід зберігати в сухому, провітрюваному приміщенні або на спеціальному майданчику, захищеної навісом, і з застосуванням водовідвідних заходів. У цьому випадку сіль збереже свої якості і буде придатна до застосування протягом довгого часу.

Антігололед

Піскосуміш для посипання снігу і льоду.
Ціна за 1 тонну: 1550,00 грн.
В мішках по 50 кг.

Сіль і пісок в боротьбі з обмерзанням.
Піщано-сольова суміш - це технічна сіль і річковий або кар'єрний пісок в пропорціях 70 * 30, де менша частина сіль, а велика пісок.
Використовуємо лише сухій пісок для запобігання створення грудок піскосуміші!
Сфера застосування: суміш застосовується в якості антігололедного реагенту на дорогах, тротуарах і т.д.
Сіль змушує танути лід, а пісок надає поверхні шорсткості, що знижує аварійність і травматизм. Пескосоль продається насипом або в мішках по 50 кг. Переваги піщано-сольової суміші: хімічний та фізичний метод впливу на обледенілу поверхню, дозволяє безпечне і комфортне пересування при -30 ° С (завдяки піску), дешевизна.
Недоліки піщано-сольової суміші: забивання зливових каналізацій, вплив на здоров'я людини, засолення грунту і загибель рослин, висока корозія металевих конструкцій, додаткові витрати міського бюджету на ремонт доріг, ліній електропередач, прибирання і вивезення піску і т. д.
З огляду на наведену вище інформацію - Вам вирішувати, користуватися піскосілью чи ні.

піщано-сольова суміш

Бішофіт - магнієва сіль для посипання снігу і льоду.
Ціна за 1 тону: 18500,00 грн.

Магнієва сіль в боротьбі з обмерзанням.
Бішофіт - мінерал (магнієва сіль), - вельми суворий спосіб боротьби з ожеледицею. Якщо звичайна сіль плавить льод максимум до -21 ° C, то Бішофіт працює навіть при -35 ° C! Бішофіт діє швидко: за 15 хвилин він розтоплює вдвічі більше льоду, ніж хлорид натрію (звичайна сіль). Важливо також, що магнієва сіль безпечна для навколишнього середовища і є добривом для рослин.

магнієва сіль