ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ НА ГОЛОВНУ
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56
(067) 407-43-90

АНТИГОЛОЛЕДНІ РЕАГЕНТИ: СІЛЬ ТЕХНІЧНА, ПІЩАНО-СОЛЬОВА СУМІШ, БІШОФІТ

Сіль технічна для боротьби зі снігом і льодом.
Ціна за мішок 40 кг. - 400,00 грн.

Технічна сіль - це мінеральна речовина переважно білого кольору, без запаху і стороннього присмаку, не токсичне. Хлористий натрій - основний елемент солі - становить приблизно 97% в загальному складі. Застосування солі для антігололедних заходів. Дорожня сіль вже протягом довгого часу застосовується в якості антиожеледного покриття автомобільних трас і пішохідних тротуарів в зимовий період часу і дозволяє значно знизити ризик травматизму та дорожньо-транспортних пригод.
Всілякі протиожеледних реагенти, створені на основі технічної солі, вимагають певних кліматичних умов і, як правило, їх вартість вище, ніж того ж природного концентрату, але в плані екології - реагенти більш кращі.
Продаємо сіль в мішках по 50 кг.
Мінеральний концентрат слід зберігати в сухому, провітрюваному приміщенні або на спеціальному майданчику, захищеної навісом, і з застосуванням водовідвідних заходів. У цьому випадку сіль збереже свої якості і буде придатна до застосування протягом довгого часу.

Антігололед

Піскосуміш для посипання снігу і льоду.
Ціна за мішок 45 кг. - 200,00 грн.

Сіль і пісок в боротьбі з обмерзанням.
Піщано-сольова суміш - це технічна сіль і річковий або кар'єрний пісок в пропорціях 70 * 30, де менша частина сіль, а велика пісок.
Використовуємо лише сухій пісок для запобігання створення грудок піскосуміші!
Сфера застосування: суміш застосовується в якості антігололедного реагенту на дорогах, тротуарах і т.д.
Сіль змушує танути лід, а пісок надає поверхні шорсткості, що знижує аварійність і травматизм. Пескосоль продається насипом або в мішках по 50 кг. Переваги піщано-сольової суміші: хімічний та фізичний метод впливу на обледенілу поверхню, дозволяє безпечне і комфортне пересування при -30 ° С (завдяки піску), дешевизна.
Недоліки піщано-сольової суміші: забивання зливових каналізацій, вплив на здоров'я людини, засолення грунту і загибель рослин, висока корозія металевих конструкцій, додаткові витрати міського бюджету на ремонт доріг, ліній електропередач, прибирання і вивезення піску і т. д.
З огляду на наведену вище інформацію - Вам вирішувати, користуватися піскосілью чи ні.

піщано-сольова суміш

Бішофіт - магнієва сіль для посипання снігу та льоду.
Бішофіт (магній хлористий):
Ціна за 1 тону - 37000,00 грн.
Ціна за мішок 25 кг. - 925,00 грн.

Магнієва сіль у боротьбі зі зледенінням.
Бішофіт - це мінерал, який є хлоридом магнію (MgCl2) і містить також низку інших мінеральних сполук, включаючи сульфати та броміди. Він отримав свою назву від родовища у м. Бішофсхайм у Німеччині, де він був вперше описаний у 19 столітті.
Бішофіт зазвичай знаходиться в підземних водах та солоних озерах, а також у солоних відкладах та рудах. Цей мінерал має низку застосувань у медицині та промисловості. Наприклад, його можна використовувати для виробництва магнієвих сполук, у тому числі для виробництва магнієвого металу та магнієвих сплавів.
Бішофіт також використовується як лікарський засіб у медицині. Його можуть застосовувати для лікування низки захворювань, таких як захворювання опорно-рухового апарату, хвороби серця та судин, захворювання ШКТ та дерматологічні проблеми.
Крім того, бішофіт застосовують для виробництва косметичних засобів та для використання в процесі хімічної обробки нафти та газу.
Бішофіт - мінерал (магнієва сіль), - дуже суворий спосіб боротьби з ожеледицею. Якщо звичайна сіль плавить лід максимум до -21 ° C, Бішофіт працює навіть при -35 ° C! Бішофіт діє швидко: за 15 хвилин він розтоплює вдвічі більше льоду, ніж хлорид натрію (звичайна сіль). Важливо також, що магнієва сіль є безпечною для навколишнього середовища і є добривом для рослин.
Щоб запобігти зледенінням доріг, взимку їх часто посипають бішофітом.
Бішофіт – це мінерал, який приблизно на 98% складається з хлориду магнію. Інші 2% - різноманітні домішки. Їх список може змінюватись в залежності від того, де саме було виявлено родовище.
Здебільшого бішофіт використовується у дорожній сфері. За рівнем ефективності як протиожеледний реагент він ні в чому не поступається технічної солі.
До переваг бішофіту можна віднести меншу корозійну активність: негативний вплив на метал автомобілів мінімальний.
Також він зберігає ефективність навіть за дуже низьких температур.
Бішофіт активно використовується і у будівельній сфері. Він виступає як один з основних компонентів при виробництві ксилоліту - сполучної речовини, що використовується, наприклад, при облаштуванні наливної підлоги.
Крім того, мінерал застосовується для виготовлення скломагнієвих листів.
Матеріал затребуваний і у медичній сфері.Вважається, що завдяки високому вмісту солей він має потужний антибактеріальний та протизапальний ефект, тому ванни з розчином бішофіту допомагають у лікуванні артрозу, артриту та деяких інших захворювань.
Нерідко мінерал застосовують під час перевезення різноманітних сипких вантажів. Обробка бішофітом запобігає їх змерзанню в зимовий час. Завдяки цьому відпадає потреба у попередньому прогріві платформи з сипучим матеріалом перед його розвантаженням.
Розсіл з цього мінералу також нерідко використовується як просочення деревини. Обробка таким розчином дозволяє підвищити її вогнезахисні властивості.
Розсіл також застосовується як засіб як для профілактики, так і гасіння лісових та степових пожеж.

магнієва сіль