ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ НА ГОЛОВНУ
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56
(067) 407-43-90

Щебінь гранітний

Відвантажуємо як навалом, так і фасований в мішках по 25 кг.:


Щебінь фр. 5*20 за мішок 25 кг. - 45,00 грн.


Відсів фр. 0*5 за мішок 25 кг. - 40,00 грн.


5-10 мм - найдрібніша фракція.


Використовується у виробництві бетону і конструкцій з нього для оптимізації фракційного складу крупний заповнювач, наприклад у виробництві плит перекриття.

Гранітний щебінь та відсів: в яких сферах і для яких цілей в даний час застосовуються ці матеріали. Де застосовуються гранітний щебінь та відсів?


В даний час гранітний щебінь широко використовується як будівельний матеріал. Він зроблений із магматичних порід, які дробляться та подрібнюються на дрібні шматочки. Найдрібніші фракції цього зернистого матеріалу називаються «гранітним відсівом».
Дрібні фракції гранітного щебеню дуже потрібні у виробництві бетону. Цей матеріал використовується для заповнення настилів мостів та інших конструкцій, що потребують високої міцності. Крім того, він незамінний під час ремонту дорожніх покриттів. Дрібнозернистий гранітний щебінь також використовується для влаштування фундаментів.
Середні фракції цього матеріалу рідше використовуються у виробництві бетонних та залізобетонних конструкцій. Їхнє основне застосування – будівництво промислових будівель та панельне виробництво. Гранітний щебінь середньої крупності також використовується як баластний шар при будівництві трамвайних та залізничних колій, а іноді і при ремонті дорожніх покриттів.
Гранітний щебінь великих фракцій, величина яких складає до 70 мм, перш за все призначений для зведення великих залізобетонних конструкцій.
Крім того, він використовується для заливки дорожнього полотна, що надає йому значну стійкість до зношування.
Цей матеріал незамінний при зведенні високих будівель з товстими стінами, які перш за все матимуть промислове призначення.
Крупнофракціонний щебінь, величина часток якого доходить до 300 мм, найбільш часто використовується для вистилання стінок і днищ водойм і басейнів на дачних ділянках.
Гранітний відсів в основному застосовується в ландшафтному дизайні, а також використовується для створення доріжок і спортивних майданчиків.

20-40 мм - середня фракція.


Застосовується у виробництві бетону, залізобетонних конструкцій, у будівництві автодоріг і залізниць, трамвайних ліній, при закладці фундаменту і зведенні виробничих будівель;

20-70 мм, 40-70 мм - велика фракція.


Використовується у виробництві бетону, масивних конструкцій з нього. Застосовується також у дорожньому будівництві, при зведенні виробничих будівель і споруд;
види фракцій щебеню
гранітний кар'єр

Відсів гранітний

Відвантажуємо як навалом, так й фасований:


Відсів фр. 0*5 мішок 25 кг. - 34,10 грн.
За тону - 1364,00 грн.


Характеристики:


Колір. Відсів гранітний зазвичай має сірий колір, однак зустрічаються матеріали рожевого кольору.
Модуль крупності. Модуль крупності відсіву варіюється в межах від 0,1 до 5,0 мм.
Марка міцності. Матеріал має марку міцності М1200.
Радіоактивність. Гранітний відсів має показник радіоактивності, що дорівнює 158 Бк/кг.
Частка домішок. Вміст у відсіві гранітного щебеню глинистих і пилових частинок становить не більше 0,4% за масою.
Морозостійкість. Відсів має показник морозостійкості, рівний F300.

Області застосування:


Посипання тротуару в зимовий період.
Гранітний щебінь дрібної фракції застосовується в якості протиожеледного реагенту, що дозволяє звести до мінімуму або повністю виключити використання хімічних реагентів для прибирання пішохідних зон і дворів житлових будинків.

Благоустрій території.


Відсів використовують для посипання садових доріжок і декорування ландшафту присадибної ділянки. Також щебінь дрібної фракції застосовують для створення альпійських гірок, покриттів тенісних і спортивних майданчиків.

Укладання дорожнього полотна.


Гранітний щебінь дрібної фракції застосовують при укладанні бетонного покриття і асфальтобетону для зниження коефіцієнта ковзання поверхні.

Виробництво ЗБВ і будматеріалів.


Гранітний відсів призначений для виготовлення залізобетонних виробів, наприклад, стоків, бордюрного каменю та тротуарної плитки, і декоративно-керамічних оздоблювальних матеріалів.
відсів в мішках
відсів насипом

Види щебеню: гранітний, гравійний, вапняковий, доломітовий. Де використовуються ці різновиди щебеню. Яким буває щебінь і де він використовується.
"Щебенем" називається будівельний матеріал, що отримується за допомогою дроблення різних гірських порід.
Що потрібно знати про щебінь.
Залежно від типу гірської породи, яка була подрібнена з метою отримання щебеню, виділяють наступні різновиди цього будівельного матеріалу:
Гранітний.
Він має червонуватий відтінок і нерівні межі, які дозволяють йому відмінно зчіплюватися з бетонною або цементною масою, утворюючи міцний моноліт.
Цей щебінь досить активно задіюється при укладанні доріг і виробництві залізобетонних виробів. З його допомогою створюють покриття для аеродромів, стоянок для автомобілів та тротуарів.
Гравійний.
Його отримують за допомогою просіювання і промивання кар'єрних гірських порід або дробленням скель. Він має сірий колір і важить менше гранітного.
Крім того, у нього практично відсутній радіаційний фон, який у попереднього матеріалу може виявитися досить високим. Завдяки цій характеристиці гравійний щебінь може використовуватися при зведенні будь-яких будівель, в тому числі об'єктів соціальної інфраструктури (лікарень, дитячих садків тощо.).
Вапняковий або доломітовий.
Такий щебінь зазвичай застосовується в будівництві в малонагружаемих конструкціях. Також його можна застосовувати для виробництва виробів із залізобетону, які не будуть піддаватися занадто великим навантаженням.
Такий щебінь отримують за допомогою подрібнення осадових гірських порід, які здебільшого складаються з карбонату кальцію.
Зазвичай його видобувають у кар'єрах. Вапняковий щебінь має не дуже високу міцність, чим і пояснюється вузькость сфери його використання. Проте, він задіюється в процесі укладання дорожнього полотна, у виробництві соди, вапна і мінералів, а також з метою декорування клумб і садових доріжок.

Що слід враховувати при виборі щебеню? Основні характеристики: матеріал виготовлення, міцність, лещадність, обсяг порожніх порід і т. д. Щебінь: як правильно вибрати цей матеріал?
Щебінь - один з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Його активно застосовують для вирішення найрізноманітніших завдань: зведення фундаменту, виготовлення залізобетонних виробів і т. д.
Основні параметри матеріалу.
Однією з найважливіших характеристик щебеню є його міцність. Саме від неї залежить здатність готового виробу або конструкції витримувати різні навантаження.
Існує кілька марок міцності щебеню - від M200 до M1400. Вибір відповідного варіанту залежить від призначення матеріалу.
Для створення насипів і облаштування дренажних систем досить M800 і нижче, а при зведенні фундаменту краще вибирати більш міцний щебінь.
Ще однією важливою характеристикою матеріалу є морозостійкість. Вона позначається буквою F і має кілька різних марок в діапазоні від 50 до 400.
У будівельній сфері на території України, з урахуванням кліматичних особливостей країни, найчастіше віддають перевагу матеріалу марки F300 і вище.
При виборі щебеню також варто звернути увагу на його лещадність. Цей параметр використовується для позначення процентного вмісту зерен пластинчастої та голчастої форми. Чим менше лещадність, тим легше щебінь буде піддаватися трамбуванню. Оптимальним показником є ​​15-25%.
Важливим параметром є і обсяг порожніх порід у щебені. Від цього параметра залежить загальна якість і щільність матеріалу.
Чим нижче цей показник, тим краще. Оптимальне значення - не більше 5%.
Варто звертати увагу і на матеріал, з якого виготовлений щебінь. Найкращим вважається гранітний. Він відрізняється високою міцністю і ідеальний для зведення фундаментів і виконання інших відповідальних робіт.
Ще одним поширеним варіантом є гравійний щебінь. Він трохи менш міцний порівняно з гранітним, зате коштує дешевше.
Також існує вапняковий щебінь. У нього найменші показники міцності, проте він найдоступніший.