ТОВ "ЕРАЛІС"
Офіційний сайт - вітрина фірми
КОНТАКТИ ГОЛОВНА
(098) 659-91-28
(099) 916-55-02
(063) 257-50-56

Щебінь гранітний

Відвантажуємо як навалом, так і фасований в мішках по 50 кг.:


Щебінь фр. 5*20 за мішок 50 кг. - Договірна. За тону - Договірна.


Щебінь фр. 20*40 за мішок 50 кг. - Договірна. За тону - Договірна.


5-10 мм - найдрібніша фракція.


Використовується у виробництві бетону і конструкцій з нього для оптимізації фракційного складу крупний заповнювач, наприклад у виробництві плит перекриття.

Гранітний щебінь та відсів: в яких сферах і для яких цілей в даний час застосовуються ці матеріали. Де застосовуються гранітний щебінь та відсів?


Гранітний щебінь в даний час поширений досить широко. Він складається з магматичних порід, які піддають дробленню і шліфовці.
Найдрібніші фракції цього сипучого матеріалу називаються "гранітним відсівом". Придбати його ви можете в нашій компанії, яка також готова запропонувати вам щебінь, фанеру і багато інших будівельних матеріалів.
Де використовуються гранітний щебінь та відсів.
Дрібні фракції гранітного щебеню високо затребувані при виробництві бетону. Цей матеріал застосовується для заливки мостового полотна та інших конструкцій, які повинні мати високу міцність.
Крім того, він незамінний при виконанні ремонту дорожнього полотна. Досить часто гранітний щебінь невеликого розміру застосовують і для зведення фундаменту.
Середньорозмірні фракції цього матеріалу теж задіюються в процесі виготовлення бетону і залізобетонних конструкцій, але набагато рідше.
Основна область їх застосування - це будівництво виробничих споруд, а також виготовлення панелей.
Гранітний щебінь середніх фракцій також застосовується в ролі баластного шару при конструюванні і монтажі трамвайних і залізничних ліній. Іноді його використовують і в ході ремонту дорожніх полотен.
Гранітний щебінь великих фракцій, величина яких складає до 70 мм, перш за все призначений для зведення великих залізобетонних конструкцій.
Крім того, він використовується для заливки дорожнього полотна, що надає йому значну стійкість до зношування.
Цей матеріал незамінний при зведенні високих будівель з товстими стінами, які перш за все матимуть промислове призначення.
Крупнофракціонний щебінь, величина часток якого доходить до 300 мм, найбільш часто використовується для вистилання стінок і днищ водойм і басейнів на дачних ділянках.
Гранітний відсів в основному застосовується в ландшафтному дизайні, а також використовується для створення доріжок і спортивних майданчиків.

20-40 мм - середня фракція.


Застосовується у виробництві бетону, залізобетонних конструкцій, у будівництві автодоріг і залізниць, трамвайних ліній, при закладці фундаменту і зведенні виробничих будівель;

20-70 мм, 40-70 мм - велика фракція.


Використовується у виробництві бетону, масивних конструкцій з нього. Застосовується також у дорожньому будівництві, при зведенні виробничих будівель і споруд;
види фракцій щебеню
гранітний кар'єр

Відсів гранітний

Відвантажуємо як навалом, так й фасований:


Відсів фр. 0*5 мішок 50 кг. - Договірна. за тону - Договірна.


Характеристики:


Колір. Відсів гранітний зазвичай має сірий колір, однак зустрічаються матеріали рожевого кольору.
Модуль крупності. Модуль крупності відсіву варіюється в межах від 0,1 до 5,0 мм.
Марка міцності. Матеріал має марку міцності М1200.
Радіоактивність. Гранітний відсів має показник радіоактивності, що дорівнює 158 Бк/кг.
Частка домішок. Вміст у відсіві гранітного щебеню глинистих і пилових частинок становить не більше 0,4% за масою.
Морозостійкість. Відсів має показник морозостійкості, рівний F300.

Області застосування:


Посипання тротуару в зимовий період.
Гранітний щебінь дрібної фракції застосовується в якості протиожеледного реагенту, що дозволяє звести до мінімуму або повністю виключити використання хімічних реагентів для прибирання пішохідних зон і дворів житлових будинків.

Благоустрій території.


Відсів використовують для посипання садових доріжок і декорування ландшафту присадибної ділянки. Також щебінь дрібної фракції застосовують для створення альпійських гірок, покриттів тенісних і спортивних майданчиків.

Укладання дорожнього полотна.


Гранітний щебінь дрібної фракції застосовують при укладанні бетонного покриття і асфальтобетону для зниження коефіцієнта ковзання поверхні.

Виробництво ЗБВ і будматеріалів.


Гранітний відсів призначений для виготовлення залізобетонних виробів, наприклад, стоків, бордюрного каменю та тротуарної плитки, і декоративно-керамічних оздоблювальних матеріалів.
відсів в мішках
відсів насипом